Szukaj

Królowa Elżbieta II straciła cierpliwość do Meghan Markle. Tak ostro nie wypowiadała się nawet o księżnej Dianie!

Królowa nie lubi Meghan Markle?

Królowa Elżbieta II ma dość Meghan Markle?

Meghan Markle straciła względy królowej Elżbiety II. Monarchini jest już zmęczona zachowaniem żony swojego młodszego wnuka i dała parze do zrozumienia, że nie ma ochoty ich oglądać. Dlaczego? Co kazała zrobić księżnej i księciu Sussex? Jej ostre stanowisko może szokować. Nawet wobec księżnej Diany nie była tak surowa.

Wygląda na to, że Meghan Markle straciła miłość i sympatię królowej Elżbiety II, którą cieszyła się na początku związku z księciem Harrym. Monarchini od pierwszych tygodni jej bytności w pałacu Kensington okazywała gwieździe sporo względów, których nie doświadczyła księżna Kate – jak na przykład podróż pociągiem, przeznaczonym tylko dla wybranych. Okazuje się jednak, że z tymi przyjemnościami już koniec, a królowa na dobre straciła cierpliwość do synowej księcia Karola.

Nie jest nowością, że monarchini nie lubi gdy media mówią za dużo o jej rodzinie, przynajmniej pod prywatnym kątem. To właśnie otwartość księżnej Diany sprawiła, że królowa jest źle nastawiona do brukowców i wywiadów, a Meghan łamie niepisane zasady życia w pałacu. O jej życiu mówi się w mediach naprawdę dużo, a to, według In Touch jest solą w oku głowy rodziny. Zniesmaczona i niezadowolona królowa straciła w końcu cierpliwość i zasugerowała otwarcie, by Meghan i jej mąż wynieśli się z Kensington i wyjechali na wieś.

Myślicie, że posłuchają?

Książę Harry publicznie skomentował brzuch Meghan Markle. Nie pozostała mu dłużna. Goście oniemieli!

Meghan Markle w Anglii, a książę Harry? Umiera za nią z tęsknoty w Norwegii! Nie uwierzycie co zrobił

Meghan Markle i książę Harry na gali w muzeum! Brzuszek księżnej przed porodem jest coraz pięknej zaokrąglony


Śledzisz życie rodziny królewskiej?

×