Szukaj

Królowa Elżbieta II i książę William nie dogadują się. Przez poważny kryzys mąż Kate nie zostanie królem?

królowa Elżbieta II i książę William nie potrafią się dogadać

Królowa Elżbieta II i książę William nie umieją się dogadać. Napięta relacja między nimi trwa podobno od dłuższego czasu. Dlaczego nie potrafią ze sobą rozmawiać?

Królowa Elżbieta II, to najdłużej panująca monarchini w Wielkiej Brytanii. Tuż po niej, krajem rządzić będą kolejno książę Karol, książę William i książę George. I o ile ten ostatni wciąż nie jest świadomy tego, że pewnego dnia zostanie królem, o tyle jego tata ma podobno aż w nadmiarze.

Zobacz: Wiemy, jaki serial ogląda królowa Elżbieta II! Jedna ze scen bardzo ją oburzyła

Królowa Elżbieta II i książę William – dlaczego nie potrafią się dogadać?

Mąż księżnej Kate od dawna przygotowuje się do służbowych obowiązków, które zaczną pojawiać się w momencie, w którym zacznie rządzić Wielką Brytanią. William się nie obija, a wręcz przeciwnie, działa bardzo aktywnie, co zauważają także eksperci:

William wie, że pewnego dnia zostanie królem i przygotowuje się do tego. Wziął już dużo na swoje barki – uważa Juliet Rieden, autorka książek o brytyjskiej rodzinie królewskiej.

Okazuje się jednak, że fakt ten nie podoba się królowej, która podobno nie jest zadowolona z tego, że jej wnuczek aż tak bardzo się rządzi. To powód, dla którego monarchini i William nie mogą się dogadać. Czy przeszkadza to Elżbiecie II na tyle, że odsunie go od możliwości zostania królem? Na to się nie zanosi. Mężczyzna cieszy się sporą popularnością wśród obywateli, którzy wręcz uwielbiają go.

Zobacz: W nocy doszło do włamania w pałacu Buckingham! Królowa Elżbieta II przeżyła chwile grozy!

Konflikt Williama i Harry’ego – co sądzi o nim królowa Elżbieta II?

Obserwatorzy rodziny królewskiej doskonale wiedzą, że Elżbieta II od najmłodszych lat przygotowuje Williama do objęcia tronu. Okazuje się jednak, że monarchini nie zamierza wtrącać się w problemy  prywatne przyszłego króla – w tym jego konflikt z młodszym bratem Harrym. Pomimo tego że jest jej przykro, nie zamierza interweniować:

Królowa nie dba o rzekomy spór. Bardzo zasmuciłoby to Jej Wysokość, ale nie wtrącałaby się do ich życia – podkreślała Ingrid Seward, ekspertka pisząca o rodzinie królewskiej. w rozmowie z The Sun.

Ciekawe czy panowie ze względu na babcię będą potrafili się pogodzić.

Zobacz: Królowa Elżbieta II lada dzień zrzeknie się tronu! Już wiadomo, kiedy książę Karol zostanie królem Wielkiej Brytanii!

 

 


Księżna Kate i książę William oprowadzili królową Elżbietę II po ogrodach

Księżna Kate i książę William oprowadzili królową Elżbietę II po ogrodach

Kate Middleton, Książę William, Elżbieta II / Instagram

Kate Middleton, Książę William, Elżbieta II / Instagram

Książę William - królewskie regaty

Książę William - królewskie regaty

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×