Szukaj

Nowe zdjęcia królowej Elżbiety II przeraziły poddanych. Co stało się z jej rękami?!

Królowa Elżbieta II w żałobie

Królowa Elżbieta II w żałobie

Czy królowa Elżbieta II choruje?

Co dzieje się ze zdrowiem królowej Elżbiety II? Monarchini na najnowszych zdjęciach nie wygląda najlepiej. Świat zamarł na widok jej posiniaczonych dłoni. Co się stało? Co dolega królowej Wielkiej Brytanii? Czy ma problemy zdrowotne?

Królowa Elżbieta II to prawdziwa ulubienica tłumów. Sympatią darzą ją nie tylko obywatele Wielkiej Brytanii i Zjednoczonego Królestwa, ale również fani na całym świecie. Popularność brytyjskiej monarchini to dla wielu osób prawdziwa zagadka i jeden z największych fenomenów dzisiejszych czasów, ale jej charyzmatyczna osobowość wiele tłumaczy. Żona księcia Filipa jest najdłużej panującą koronowaną głową w historii Anglii i nic nie wskazuje na to, by w najbliższych latach cokolwiek miało ulec zmianie, ale w ostatnim czasie pojawiły się poważne obawy co do stanu zdrowia królowej.

Wszystko przez zdjęcia ze spotkania z królową Ranią z Jordanii, które miało miejsce pod koniec lutego. Na fotografiach królowa uśmiecha się i wygląda niezwykle szykownie w swojej eleganckiej garsonce, ale fani zamarli na widok jej dłoni. Posiniaczona, fioletowa wręcz skóra sprawiła, że świat wpadł w panikę, a w social mediach pojawiają się pytania o stan zdrowia monarchini.

Trzeba przyznać, że nie wygląda to dobrze. Choć Elżbieta II sprawia wrażenie niezniszczalnej, należy pamiętać, że ma już swoje lata. Podobne zsinienia mogą świadczyć o wielu poważnych problemach, a fakt, że w lipcu królowa wycofała się na parę dni z publicznego widoku przez coś, co rzecznik prasowy określił mianem „przeziębienia” również nikogo nie uspokaja.

Myślicie, że coś jej dolega?

Księżna Camilla ociepla wizerunek po bójce z królową! Na pokazie mody zrobiła coś bardzo nieoczekiwanego

Królowa Rania błyszczy w Londynie jak księżna Kate! Na spotkaniu z królowa Elżbietą II wyglądała jak milion dolarów!

Cały świat zachwyca się zdjęciami arabskiej Lady Di! Najpiękniejsza królowa świata w obiektywie polskiego fotografa!


Królowa Elżbieta II z posiniaczonymi rękami

Królowa Elżbieta II z posiniaczonymi rękami

Królowa Elżbieta II z posiniaczonymi rękami

Królowa Elżbieta II z posiniaczonymi rękami

Królowa Rania na spotkaniu z królową Elżbietą II

Królowa Rania na spotkaniu z królową Elżbietą II

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×