Szukaj

Królowa Elżbieta II oberwała w twarz! Wielka wpadka gości podczas Royal Windsor Cup Polo!

Królowa Elżbieta II jest najdłużej panującą kobietą w historii Wielkiej Brytanii. Nie ukrywa też swojego zamiłowania do wyścigów konnych, ale tym razem poważnie oberwała od jednego z gości. Lecz nie to było powodem plotek dla wszystkich Brytyjczyków.

Królowa Elżbieta II jest fanką wyścigów konnych i dumnie prezentowała się podczas Royal Windsor Cup Polo. Miała na sobie przepiękny fuksjowy płaszcz i kapelusz w tym samym kolorze. Choć „matka wszystkich matek” ma już 93 lata, to regularnie przyjeżdża na zawody, a ich zwycięzca może liczyć na puchar, który wręcza mu najważniejsza osoba w Wielkiej Brytanii.

Tym razem wiatr spłatał figle i wydarzyło się coś nieprawdopodobnego! Oczywiście nie umknęło to uwadze czujnym fotografom, którzy są zawsze tam, gdzie dzieje się akcja. Gdy Elżbieta II schodziła po schodach wiatr lekko uniósł szalik jednego z gości, który uderzył ją w twarz! Jednak to nie psikus garderoby był największym wydarzeniem tamtej chwili tylko reakcja Gillian Anderson, która nie mogła ukryć swoich emocji! Fotografia natychmiast obiegła świat i prawdopodobnie będzie inspiracją do Internetowych memów!

Gillian Anderson zasłynęła głównie dzięki popularnemu serialowi z lat 90. Z Archiwum X, gdzie wcieliła się w rolę agentki FBI Dany Scully i zagrała u boku Davida Duchownego rozwiązując nietypowe sprawy, które są owiane niesamowitą tajemnicą. Najprawdopodobniej zaistniałą sytuacja ponownie wyniesie ją na falę popularności. Już teraz możemy oglądać zabawne ilustracje z jej udziałem. Elżbieta II postanowiła nie przejmować się zaistniałą sytuacją i zgodnie z etykietą obowiązującą królową zachowała kamienną twarz bez względu na wydarzenia, które dzieją się obok niej! Czy także tym razem nadprzyrodzone moce miały swój wkład w zaistniałą sytuację?

Zobacz: Żałoba w Pałacu Buckingham! Królowa Elżbieta II straciła najbliższą osobę

Zobacz: Królowa Elżbieta II zwalnia pracowników. W pałacu Kensington nie dzieje się za dobrze

Zobacz: Bajkowy ślub w rodzinie królewskiej! Suknia panny młodej robi ogromne wrażenie! Wśród gości byli królowa Elżbieta II i książę Harry!


Gillian Anderson

Gillian Anderson

królowa Elżbieta II i księżna Kate podczas wspólnego wyjścia

królowa Elżbieta II i księżna Kate podczas wspólnego wyjścia

Królowa Elżbieta II w okularach

Królowa Elżbieta II w okularach

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×