Królowa Elżbieta II nie pozwoli obrażać swoich bliskich. Ojciec Meghan Markle przekonał się o tym na własnej skórze!

Królowa Elżbieta II, Meghan Markle, ojciec

Królowa Elżbieta II, Meghan Markle, ojciec

Królowa Elżbieta II obraziła Thomasa Markle?

Thomas Markle jest przekonany, że rodzina królewska wepchnęła go do szufladki z naklejką: „Nie otwierać pod żadnym pozorem”. Zwłaszcza po wywiadzie, którego udzielił w Good Morning Britain w zeszłym tygodniu. Szczególnie nie podoba się mu fakt, że nawet Donald Trump pozna królową szybciej niż ojciec żony księcia Harry’ego.

Thomas wyjawił TZM, że nie rozmawiał z nikim z pałacu od czasu swojego ostatniego wywiadu. Nawet ze swoją córką, Meghan Markle, która jest obecnie podobno bardzo zajęta królewskimi obowiązkami i nie ma czasu na spotkanie czy krótką rozmowę z własnym ojcem. Markle jest przekonany, że to wszystko wina królowej Elżbiety II, która wykorzystuje swój autorytet do odseparowania go od rodziny królewskiej i jego własnego dziecka:

Skoro królowa chce spotkać się z tym arogantem i ignorantem pozbawionym delikatności, nie ma żadnej wymówki by nie spotkać się ze mną. Ja nie jestem nawet blisko bycia tak złym jak prezydent – powiedział oburzony.

Donald ma spotkać się z królową po raz pierwszy już w przyszłym miesiącu. Markle ma natomiast nadzieję, że do tego czasu uda mu się polecieć do Wielkiej Brytanii, spotkać się z córką i poznać wreszcie księcia Harry’ego.

Życzymy powodzenia.

Nikt o tym nie wiedział! Bryan Adams po 21 latach przerwał milczenie w sprawie romansu z księżną Dianą!

Książę William wystawił księżną Kate do wiatru! Musiała iść sama na dwa ważne śluby w rodzinie królewskiej! Dlaczego jej to zrobił?

Teraz to Kate Middleton została w tyle! Meghan Markle pierwszą w historii księżną nominowaną do słynnej nagrody

Kapitalne zdjęcie! Książę William odtworzył legendarną fotkę księżnej Kate z dzieciństwa. Oddał jej piękny hołd w arabskim kraju


Thomas Markle – ojciec Meghan

Thomas Markle – ojciec Meghan

Ojciec Meghan Merkle

Ojciec Meghan Merkle

Meghan Markle i książę Harry oraz królowa Elżbieta II na rozdaniu nagród Queen Young Leaders Awards 2018 w Pałacu Buckingham

Meghan Markle i książę Harry oraz królowa Elżbieta II na rozdaniu nagród Queen Young Leaders Awards 2018 w Pałacu Buckingham

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×