Szukaj

Królowa Elżbieta II nie pozwoli obrażać swoich bliskich. Ojciec Meghan Markle przekonał się o tym na własnej skórze!

Królowa Elżbieta II, Meghan Markle, ojciec

Królowa Elżbieta II obraziła Thomasa Markle?

Thomas Markle jest przekonany, że rodzina królewska wepchnęła go do szufladki z naklejką: “Nie otwierać pod żadnym pozorem”. Zwłaszcza po wywiadzie, którego udzielił w Good Morning Britain w zeszłym tygodniu. Szczególnie nie podoba się mu fakt, że nawet Donald Trump pozna królową szybciej niż ojciec żony księcia Harry’ego.

Thomas wyjawił TZM, że nie rozmawiał z nikim z pałacu od czasu swojego ostatniego wywiadu. Nawet ze swoją córką, Meghan Markle, która jest obecnie podobno bardzo zajęta królewskimi obowiązkami i nie ma czasu na spotkanie czy krótką rozmowę z własnym ojcem. Markle jest przekonany, że to wszystko wina królowej Elżbiety II, która wykorzystuje swój autorytet do odseparowania go od rodziny królewskiej i jego własnego dziecka:

Skoro królowa chce spotkać się z tym arogantem i ignorantem pozbawionym delikatności, nie ma żadnej wymówki by nie spotkać się ze mną. Ja nie jestem nawet blisko bycia tak złym jak prezydent – powiedział oburzony.

Donald ma spotkać się z królową po raz pierwszy już w przyszłym miesiącu. Markle ma natomiast nadzieję, że do tego czasu uda mu się polecieć do Wielkiej Brytanii, spotkać się z córką i poznać wreszcie księcia Harry’ego.

Życzymy powodzenia.

Nikt o tym nie wiedział! Bryan Adams po 21 latach przerwał milczenie w sprawie romansu z księżną Dianą!

Książę William wystawił księżną Kate do wiatru! Musiała iść sama na dwa ważne śluby w rodzinie królewskiej! Dlaczego jej to zrobił?

Teraz to Kate Middleton została w tyle! Meghan Markle pierwszą w historii księżną nominowaną do słynnej nagrody

Kapitalne zdjęcie! Książę William odtworzył legendarną fotkę księżnej Kate z dzieciństwa. Oddał jej piękny hołd w arabskim kraju


Czy Meghan Markle pasuje do brytyjskiej rodziny królewskiej?

×