Szukaj

Królowa Elżbieta II mogłaby rozkręcić niezłą imprezę dla nastolatek. Wydało się czego słucha monarchini

Jakiej muzyki słucha królowa Elżbieta II? Okazuje się, że monarchini chętnie sięga po twórczość gwiazd, które cieszą się popularnością głównie wśród nastoletniej publiczności.
Królowa Elżbieta II

Królowa Elżbieta II

Brytyjczycy należą do narodu, który naprawdę kocha swoją monarchinię. Nic w tym dziwnego, gdyż Elżbieta II jest usposobieniem brytyjskości, a nawet Wielką Brytanią samą w sobie. Rządzi Zjednoczonym Królestwem niezmiennie już od ponad 60 lat. Jej popularność wciąż wzrasta, serial The Crown Netflixa bije rekordy popularności. To produkcja na naprawdę wielką skalę.

94-letnia Elżbieta II jest niemalże władcą doskonałym. Przeciwnicy monarchii twierdzą, że jest sztuczna, nudna i bezbarwna, jednak są to opinie bardzo krzywdzące. Jej zachowanie wynika stąd, iż od początku musiała unikać gaf i robić to, co radzą jej doradcy, czyli głównie starsi mężczyźni. Rządziła, ale tak naprawdę nie mogła wyrażać politycznych opinii, za to musiała być idealna i trwać na straży korony.

Jakiej muzyki słucha królowa Elżbieta II?

Chociaż królowa postrzegana jest raczej jako osoba konserwatywna, to nie zamyka się na nowe doznania. Ostatnio Kimberley Walsh, brytyjska piosenkarka, aktorka, a także członkini zespołu Girls Aloud przyznała, że monarchini kiedyś należała do fanek zespołu. Grupa miała okazję wystąpić w 100. rocznicę Royal Variety Performance w 2012 roku. Wtedy to dziewczyny poznały się z samą królową.

Girls Aloud z Królową Elżbietą II

Girls Aloud z Królową Elżbietą II – źródło: www.mirror.co.uk

Przypomniała sobie także samą rozmowę, jaką przeprowadziła z Elżbietą. Kimberley wspomina:

Królowa powiedziała, że podobają się jej nasze sukienki. Zapytała także, czy jesteśmy aktualnie w czasie przerwy. I tak właśnie było, więc najwyraźniej przed spotkaniem musiała zrobić mały wywiad na nasz temat.

Girls Aloud: kim są?

Girls Aloud to brytyjski girlsband utworzony na potrzeby programu Popstars w edycji The Rivals z 2002 roku. Dziewczyny zwyciężyły w Smash Hits oraz zdobyły nagrodę TMF. Były także nominowane do BRIT Award. Grupa, składająca się z Cheryl ColeNadine Coyle, Sary Harding, Nicoli Roberts i Kimberley Walsh, ustanowiła rekord 20 singli w pierwszej dziesiątce. Piosenkarki ogłosiły rozpad zespołu 20 marca 2013 roku, kilka godzin po zakończeniu trasy koncertowej Ten – The Hits Tour 2013.

 

 


Girls Aloud

Girls Aloud

81386325_207413417125088_6590163813552461068_n
Girls Aloud z Królową Elżbietą II źródło: www.mirror.co.uk

Girls Aloud z Królową Elżbietą II

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×