Królowa Camilla ucieszyła się z zerwania Kate i Williama, bo nie chciała jej w rodzinie. Po latach wszystko wyszło na jaw. Jej motywy wstrząsają

Królowa Camilla, Kate i William

Królowa Camilla, Kate i William

Królowa Camilla nie chciała księżnej Kate w rodzinie. Teraz żyją w przyjaźni, ale kiedyś nie było tak kolorowo. Nowe fakty ujrzały światło dzienne.

Obecnie relacje królowej Camilli z księżną Kate są dość serdeczne, a niektórzy nawet twierdzą, że panie się zaprzyjaźniły i stworzyły swego rodzaju sojusz na dworze, ale nie zawsze tak było. Jak to wyglądało jeszcze kilka lat temu? Prawdę ujawnił królewski ekspert Christopher Andersen w rozmowie z The Daily Beast. Co powiedział?

Dlaczego królowa Camilla nie chciała Kate w rodzinie?

Księżna Kate i książę William to podziwiana przez fanów na całym świecie para w monarchii brytyjskiej. Ich wzorowe małżeństwo jest powodem do dumy dla Brytyjczyków. Ślub pary odbył się 29 kwietnia 2011 roku, a ceremonię jak z bajki, która była transmitowana na żywo również w sieci, na oficjalnym kanale królewskim, śledziło dwa miliardy osób. Jednak mało brakowało, a nie obserwowalibyśmy tego wszystkiego, bo należy przypomnieć, że małżonkowie zerwali ze sobą podczas studiów. Jak wówczas zareagowała Camilla?

Byłem w Londynie, gdy Kate i William rozstali się. Dla mnie to był szok, wszyscy byli przekonani, że to tylko kwestia czasu aż William oświadczy się Kate. Wtedy ludzie zaczęli mi mówić, że Camila maczała w tym palce. Widziała w niej osobę, która nie jest dość dobra, aby wstąpić do rodziny królewskiej – mówił Christopher Andersen.

Podobno wpływ na niechęć Camilli do wybranki Williama miało jej pochodzenie.

Camilla to snobka, która od zawsze obraca się w towarzystwie z wyższych sfer. Mówiła, że jest dziedziczką Alice Keppel, jej prababki, kochanki Edwarda VII  – wytłumaczył Andersen. I dodał: – Patrzyła na nią jak na osobę, która nie jest godna wstąpienia do rodziny królewskiej.

Camilla miała nawet sugerować Karolowi, aby poparł Williama w decyzji o rozstaniu. Nie chciała w rodzinie kogoś, o plebejskim pochodzeniu. Przypomnijmy, że rodzice Kate majątku dorobili się na firmie organizującej przyjęcia, a wcześniej jej matka pracowała jako stewardessa, a ojciec jako dyspozytor lotów w British Airways.


Księżna Kate, księżniczka Charlotte, książę George, księżna Camilla - pogrzeb królowej Elżbiety II

Księżna Kate, księżniczka Charlotte, książę George, księżna Camilla - pogrzeb królowej Elżbiety II

Kate i William, Camilla i Karol – No time to die premiera

Kate i William, Camilla i Karol – No time to die premiera

Królowa Letizia, księżna Kate, księżna Camilla - Order of the Garter

Królowa Letizia, księżna Kate, księżna Camilla - Order of the Garter

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×