Królowa Camilla doprowadziła księżną Kate do łez. To koniec sielanki między najważniejszymi kobietami monarchii

Camilla doprowadziła Kate do łez

Camilla doprowadziła Kate do łez

Królowa Camilla doprowadziła księżną Kate do łez. Wszystko wskazuje, że po przyjacielskim stosunkach już nie ma śladu. O co poszło?

Kiedy brytyjska rodzina królewska przyjmowała pierwszą wizytę państwową po śmierci Jej Królewskiej Mości Królowej Elżbiety II, było oczywiste, że ubiorą się tak, by zaimponować. Jednak walka o to, kto zdobędzie koronę najlepiej wystylizowanej osoby, przybrała paskudny obrót – i sprawiła, że ​​księżna Kate tylko siłą powstrzymywała łzy.

Królowa Camilla doprowadziła księżną Kate do łez

Prezydent Republiki Południowej Afryki Cyril Ramaphosa był pierwszym zagranicznym przywódcą, przyjętym przez nowego króla Wielkiej Brytanii Karola III. 22 listopada Królowa Małżonka Camilla pojawiła się na bankiecie i zachwyciła wyglądem, witając gości.

Camilla pomogła sobie najlepszymi klejnotami Elżbiety i innymi rzeczami, z których większość przeszła na Karola — mówi źródło – Camilla jeśli chce zdobyć coś dla siebie, robi to bez wahania.

Uważa się, że Kate miała na oku oszałamiający brylant dla siebie, ale nigdy nie miała szans w starciu z Camillą, która przejęła kontrolę nad kolekcją klejnotów byłej monarchini.

Kate chciała nosić nową tiarę, aby poczuć się blisko Elżbiety, nie dlatego, że chciała kogoś przyćmić – mówi źródło.

Sprawy osiągnęły punkt kulminacyjny w pałacu po tym, jak Kate została wyrzucona z królewskiego skarbca.

Kate uroniła kilka łez, ale potem ruszyła dalej — mówi osoba  pałacu w New Idea – Zawsze była bardzo popularna i efektownie wyglądała, a niestety innym kobietom w rodzinie trudno to znieść. Ostatecznie nie chce utrudniać życia księciu Williamowi, który miał wystarczająco dużo dramatów, by wystarczyło mu na całe życie.

Podczas kolacji Kate przybrała dobrą minę do złej gry, wybierając swoją często używaną tiarę.

Kate nie potrzebuje nowej ozdoby, żeby wyglądała niesamowicie i ona o tym wie — wyjaśnia źródło – Mogłaby pokazać się w worku po ziemniakach i mimo wszystko przyćmić każdą kobietę w pomieszczeniu.

Camilla nie chce dzielić królewskich łupów. Kate odłożyła sprzeczkę na bok, by skupić się na wypełnianiu swoich obowiązków. Królowa z kolei witała Prezydenta Republiki Południowej Afryki w szafirowej tiarze jej zmarłej teściowej. Po raz pierwszy założyła olśniewający diadem, a źródła podają, że zrobiła wszystko, co mogła, przygotowując się do tego ważnego wieczoru, aby upewnić się, że nie zostanie przyćmiona. Tak więc, podczas gdy Camilla, błyszczała nowymi klejnotami, które wyjęła z pałacowych szkatuł, Kate, została zmuszona do nałożenia tego, co już niejednokrotnie prezentowała.


Camilla doprowadziła Kate do łez

Camilla doprowadziła Kate do łez

Kate i William, Camilla i Karol – No time to die premiera

Kate i William, Camilla i Karol – No time to die premiera

Księżna Kate, księżniczka Charlotte, książę George, księżna Camilla - pogrzeb królowej Elżbiety II

Księżna Kate, księżniczka Charlotte, książę George, księżna Camilla - pogrzeb królowej Elżbiety II

Komentarze

 • Gość pisze:

  Kate się stosuje do zasad panujących na dworze, Camilla najchętniej ustawiłaby wszystko pod siebie. Z klasą trzeba się urodzić i twgo tej pani zdecydowanie zabrakło. Z nią to jest trochę jak z żoną Harry’ego. Weszła na salony, żeby narobić tam zamieszania. Tylko gorszym problemem jest to, że zajmuje pozycję która jej faktycznie pozwala sporo pozmieniać, więcej niż Meghan to z pewnością.

 • Gość pisze:

  I tak wyglądała piękniej, dostojniej i z klasą. Tego się nie da nauczyć, kupić ani przyćmić diamentami 🤷‍♀️ w przyszłości i tak Kate będzie wzorową królową, trzymam kciuki! Trzeba się uczyć a nie próbować dostosować cały świat pod siebie, i tym się różnią.

  • Gość pisze:

   Kamila od zawsze obracała się wśród arystokracji:) Kate to nuworyszka.

  • Gość pisze:

   3D

  • Gość pisze:

   Obraca się wokół arystokracji jako kochanica

  • Gość pisze:

   Nie tylko tym ,Camilla to wstrętna i mocno pomarszczona kobieta i nic jej nie pomoże, żadne tiary ani diamenty a zdjęcia niech robią jej z daleka, wygląda strasznie i bardzo daleko jest jej do Kate

 • Gość pisze:

  Co z tego że tony pudru i biżuteria. Dalej tragicznie , tyle że śmieszniej

  • Liz pisze:

   Wokol arstokracji obraca sie kilkaset, wybranych posrod
   najleprzych, osob bedacych sluzba dworu wladcy,
   i nie pretenduja do Jego roli, jak Camila nachalnie, notorycznie -bez odrobiny kobiecego honoru i godnosci-
   bezczelnie macila spokoj rodziny krolewskiej nawet nie wahajac sie zburzyc kodeks moralny skutkujacych smierci a Diany, zony Karola. Ona ma krew na swoich rekach, idzie w zyciu po trupach.!!!!! Tfu!

 • Gość pisze:

  brzydkiej choince nawet ładne bąbki nie pomogą

 • Gość pisze:

  ,,Camilla jeśli chce zdobyć coś dla siebie, robi to bez wahania.”
  Wynika z tego, że Camilla jest starszą wersją Meghan. Pamiętam, jak o niej kiedyś napisali ,,Co Meghan chce, Meghan dostaje.”

 • Gość pisze:

  Camilli polecam bioliq serum do twarzy . Po tygodniu nie ma zmarszczek 😁😄

  • Gość pisze:

   Bioliq ma fatalny skład, wybierz coś lepszego.
   A na zmarszczki Camilli żadne serum już nie pomoże

 • Gość pisze:

  New Idea i wszystko jasne 🙂
  Camilla wie, że nie jest lubiana, więc nie będzie podskakiwac Kate, choćby z troski o własny wizerunek.
  Krzywdzenia kolejnej ulubieńcy Brytyjczyków nikt by jej nie wybaczyl i ona doskonale o tym wie.
  A Kate i tak wyglądala lepiej

  • Gość pisze:

   Co to znaczy nie będzie pidskaluwac? Kamila jest żoną o ecnego króla, królowa małżonka i Kate nie ma nic do gadania i ma znać swoje miejsce. Jej i jej matce wydawało się, że będą mogły juz teraz swoje rządy wprowadzić. Dobre ze ktos jej przypomniał gdzie jej miejsce

  • Gość pisze:

   Kate jest księżna Walii, zna swoje miejsce i ma wiele do powiedzenia. A Camilla oraz jej mąż zdają sobie sprawę z tego jak krucha jest ich popularność.
   Swoje rządy to chciała wprowadzać zezowata od harrego, na szczęście toto zostało wykopane. Na szczęście też jej matka kryminalistka od razu dostała jasny przekaz, że ma się trzymać z daleka :)))

  • Gość pisze:

   Ale Camilla jest nad Kate, ma od niej wyższą rangę i póki co to Kate musi się kłaniać Camilli, a nie na odwrót. Tak jest teraz i póki się to nie zmieni, to co najwyżej Kate mogłaby podskakiwac Camilli.

  • Gość pisze:

   Pierwsza królowa druga Megan a wieszak schować do szafy razem z pipą i mamusią

  • Gość pisze:

   Kate zna zasady i układ sił, niemniej jednak Camilla nie osmieli się wystąpić przeciwko niej gdyż miałaby przeciwko sobie opinie publiczna.

  • Gość pisze:

   Pierwsza jest księżna Walii, druga królowa, a zezowata harrego odesłać na jachty niech wyciera pokład, a jej matka może co najwyżej dzieci straszyć :)))

 • Gość pisze:

  Camili, co by nie ubrała, nic nie pomoże. Jest wredna, stara i brzydka. Kate jest młoda, zgrabna i bardzo ładna i mądra.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×