Królikowski opublikował BARDZO niekorzystne zdjęcie żony na IG. Jak mógł upublicznić coś takiego? Opozda już zapowiada ripostę

Joanna Opozda i Antek Królikowski

Joanna Opozda i Antek Królikowski

Antek Królikowski podpadł żonie. Opublikował niekorzystne zdjęcie Joanny Opozdy na Instagramie. Aktorka już zapowiada zemstę.

Ślub Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego był jednym z najważniejszych wydarzeń towarzyskich polskiego show-biznesu tego sezonu, a także bardzo zaskakującym, bo mimo plotek, że uroczystość się zbliża, narzeczonym długo udało się wszystko zachować w sekrecie. Ostatecznie ślubowali sobie 7 sierpnia w sobotę w parafii św. Wojciecha na warszawskiej Woli. Państwo młodzi pojawili się w kościele chwilę przed godz. 17:00. Powiedzieli sobie sakramentalne „tak” w obecności rodziny i przyjaciół.

Wesele zorganizowano w ogromnym pałacu w Zdunowie, który może pomieścić nawet 200 osób (zdjęcia tutaj). To w tym pięknym miejscu nowożeńcy bawili się do białego rana w otoczeniu rodziny i przyjaciół, z którymi zdecydowali się dzielić ten dzień. Zaprosili osoby z pierwszych stron gazet.

Od tego momentu mieli już okazję wystąpić na ślubie i weselu Julii Królikowskiej. Nie ma wątpliwości, że są bardzo szczęśliwi. To, jak bardzo sobie ufają i jak dobrze się dogadują, udowodnili w swoich social mediach.

Antek Królikowski zażartował z Joanny Opozdy. Aktorka zapowiada zemstę

W sobotę Antek Królikowski postanowił zażartować sobie z żony. Opublikował bardzo niekorzystną fotografię Joasi na swoim Instagramie. Opozda bez makijażu, z groźnym wyrazem twarzy nachyla się nad obiektywem. Piękna aktorka nie wygląda zjawiskowo, jak przywykliśmy, choć urok ma także i to zabawne ujęcie.

Moja kochana żona codziennie o poranku @asiaopozda #takażona – napisał Antek.

Joanna Opozda nie zostawiła bez odpowiedzi wpisu męża. Już zapowiada zemstę:

Ps. Już szukam Twoich najciekawszych zdjęć na moim telefonie – napisała.

Antek odpowiedział jej wymownym:

O nie!

My już się nie możemy doczekać, co znajdzie Asia. Tymczasem internauci mają niezłą zabawę, komentując fotografię udostępnioną przez Królikowskiego.

  • Masz jeszcze czas usunac zdjecie i ocalic zycie, bo jak ona sie dowie to….
  • Całkiem groźnie.
  • A ja myślałam że to młody Di Caprio.
  • Na tym zdjęciu podobna do jednego z rodziny Kelly Family – piszą.

Jak wam się podoba groźna Asia?


Antek Królikowski - niekorzystne zdjęcie Joanny Opozdy

Antek Królikowski - niekorzystne zdjęcie Joanny Opozdy

Joanna Opozda zapowiada zemstę

Joanna Opozda zapowiada zemstę

Joanna Opozda i Antek Królikowski na ślubie siostry aktora.

Joanna Opozda i Antek Królikowski na ślubie siostry aktora.

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×