Sprytne posunięcie Karola III. Nieźle wykiwał Harry’ego i Meghan. Nie zadziera się z królem

Król Karol

Król Karol

Król Karol postawił Meghan i Harry'ego pod murem. Pięknie rozegrał sprawę ich obecności na koronacji. Co zrobił?

Choć koronacja króla Karola III ma się obyć już za niecałe trzy miesiące, wciąż jest wiele niewiadomych związanych z organizacją uroczystości. Jakiś czas temu zostało przedstawione oficjalne logo koronacyjne nowego monarchy, które stworzył Sir Jony Ive, znany z projektowania Iphone’ów. Brytyjska prasa poinformowała także, że w celu obniżenia kosztów ceremonii, Camilla otrzyma koronę z recyklingu.

Zagadką jest to, kto ostatecznie pojawi się na uroczystości koronacyjnej. Największe wątpliwości budzi oczywiście to, czy z zaproszenia monarchy skorzystają książę Harry i Meghan Markle. Nie wiadomo także, czy Brytyjczycy liczą na pojawienie się Sussexów, ale niektórzy dziennikarze uważają, że jeśli para zdecyduje się na przyjazd, musi liczyć się z tym, że zostanie wygwizdana.

Tymczasem Karol postawił ich pod murem. O co chodzi?

Król Karol postawił Meghan i Harry’ego pod murem

Czy Sussexowie zdecydują się na przyjazd na koronację? Jak ocenia jeden z ekspertów, są teraz w dość trudnym położeniu. Były królewski korespondent BBC Michael Cole mówił w programie Sky News Australia, że król bezbłędnie wywiódł ich w pole. Wszystko dlatego, że nie uniósł się honorem i postąpił tak, jak powinien postąpić człowiek na jego stanowisku.

Król, właściwie, zagrał tutaj bezbłędnie. Od samego początku dawał jasno do zrozumienia, że jego najmłodszy syn i jego żona są mile widziani na koronacji – tłumaczył ekspert od spraw rodziny królewskiej.

Wygląda na to, że Meghan i Harry nie mają dobrego wyjścia z tej sytuacji. Cokolwiek bowiem postanowią, nie będzie to dobre dla ich pr-u. Karol III ograł ich w tym pojedynku, jak małe dzieci.

To sprawia, że następny ruch należy do nich – sami muszą zdecydować, co powinni w tym przypadku zrobić. Jeśli nie pojawią się na uroczystości – wyjdzie na to, że są zadufani w sobie, złośliwi i małostkowi. Jeśli jednak zdecydują się pojawić na koronacji, będą uważani za hipokrytów – analizował Cole.

Jak wam się podoba zagranie Karola?


Ślub księcia Karola i Camilli

Ślub księcia Karola i Camilli

Książę Filip, książę Karol, książę William i książę Harry na pogrzebie księżnej Diany

Książę Filip, książę Karol, książę William i książę Harry na pogrzebie księżnej Diany

Książę Harry i książę William z księciem Karolem 2000 r.

Książę Harry i książę William z księciem Karolem 2000 r.

Komentarze

 • Gość Teresa 58 lat pisze:

  Ważne, aby majątek się zgadzał.

  • Gość Gość pisze:

   „Dziennikarze” dołożą starań jak z księżną Dianą że napewno Brytyjczycy wygwiżdzą księcia Harego i księżną Meghan.

 • Gość pisze:

  Te durne tabloidy same wymyślają niestworzone historię, aby zarabiać na głupocie czytelników i mają niezły ubaw jak ludzie się żrą między sobą
  . Pudelki, Jastrzębie i podobne bzdurne portaliki mają z tego kasę.

  • Gość Lootos. pisze:

   Oczywiście, całkowita prawda. To tak jak pisali że Harry nie jest jego synem! Co za oszczerstwa! To że Harry jest rudy to niech zobaczą ile osób w tej rodzinie jest rudych. Diany brat też miał rude włosy tak jak jedna siostra Diany ma rudawe włosy. Czyli jest to genetyka. Ale szkoda słów na durnych ludzi. Trzeba tu mieszkać żeby zabierać głos. Pozdrawiam z Londynu.

 • Gość pisze:

  Gdyby mieć tylko takie kłopoty… Chętnie się zamienię.

 • Gość pisze:

  Nie znając dobrze sytuacji nie obraża się nikogo. MEDIA ZAWSZE SPEKULUJĄ I DOAJA ŻARU DO OGNIA.WIĘC TAK NIE MOŻNA .Mówić. Sami sobie tego narobilli teraz muszą to wypić

 • GośćSprawiedliwy pisze:

  Karol to najgorszy hipokryta, jakiego swiat widzial, czekal az matka umrze a zacznie wprowadzac swoje rzady, on i Camila to para darmoz…..
  , wykonczyl Diane a teraz chce wykonczyc syna, moze niech lepiej podda sie DNA i okaze sie czyim synem jest ten facet z Austrii, napewno bez powodu nie domagalby sie prawdy. Cale to krolestwo to tylko zdrady i…..

  • Gość pisze:

   Na razie to raczej rudy chce wykończyć ojca i brata, a nie odwrotnie

  • Gość pisze:

   Nasz racje w 100% …nic dodać, nic ująć…

  • Gość pisze:

   Tam jest jeden wielki burdel. Harry to cała mama. Dobry człowiek i wiele przeżył. Bardzo dobrze, że opuścił rodzinę królewską bo ileż można być marionetka i żyć w kłamstwie. Tam jeden jest wart drugiego. Na zewnątrz wręcz idealna rodzinka a w środku patologia do potęgi.

  • Gość pisze:

   Masz rację ja też tak uważam i wielu

 • Gośćemerytka70 pisze:

  Ja jako mama Karola powiedziałabym za jaja
  Sam narobił tego cyrku
  Będąc na miejscu Harryego nie przyjechała bym na ten cyrk koronacji
  Z synem się nie zadziera.

  • GośćRudy pisze:

   👍

  • Gość pisze:

   Cyrk zrobił i robi rudy razem z zezowata wywloka. Z synem może i się nie zadziera, ale zdrajcy, który z powodu byle jachtowki szkaluje rodzinę trzeba pokazać gdzie jest jego miejsce.

  • Gość pisze:

   Zgadzam się całkowicie.

  • GośćJulka pisze:

   A mówią że, starsi ludzie są mądrzejsi czerpią z doświadczenia życiowego a tu niektórym go zabrakło po co więc pisać dyrdymały

 • Gość pisze:

  Przyjadą. Meghan nie odpuści takiej historycznej okazji, jest zbyt próżna. Będzie się szczerzyc i wymachiwać rączka, a później w wywiadzie powie jak bardzo cierpiała.

  • Gość pisze:

   To akurat może być prawda; będzie cierpiala słysząc gwiazdy i buczenie. Brytyjczycy jej nienawidza

  • Gość pisze:

   Ale wredna baba jesteś Ty chyba podobnie się zachowujesz skoro wiesz

 • Gość pisze:

  Wywloka rudego już lka na podłodze:))).

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×