Król Karol III po mistrzowsku odcina się od młodszego syna. Do tego ta kpina w miejscu publicznym. To zaboli Harry’ego!

Harry i Karol

Harry i Karol

Król Karol III jest gotowy zapomnieć o problemach z młodszym synem, a nawet o samym Harrym. Co powiedział do tłumu podczas wizyty we wschodnim Londynie?

Król Karol III nie ma najłatwiejszego początku panowania w historii brytyjskich monarchów i jest tak w dużej mierze za sprawą jego syna Harry’ego oraz Meghan Markle. Władca sam też przyczynił się do krytycznych komentarzy różnymi wpadkami i skandalami ze swoim udziałem, ale ostatecznie radzi sobie lepiej, niż można było się spodziewać. Właśnie szykuje się do uroczystej koronacji, która już w maju.

Wiele osób łamie sobie głowy nad tym, jak zostanie rozwiązana sprawa zaproszenia na to wydarzenie dla młodszego syna i jego małżonki.

Król Karol sprawił kłopot Meghan i Harry’emu

Czy Sussexowie zdecydują się na przyjazd na koronację? Jak ocenia jeden z ekspertów, są teraz w dość kłopotliwym położeniu. Wszystko dlatego, że Karol nie uniósł się honorem i postąpił tak, jak powinien postąpić człowiek na jego stanowisku.

Król, właściwie, zagrał tutaj bezbłędnie. Od samego początku dawał jasno do zrozumienia, że jego najmłodszy syn i jego żona są mile widziani na koronacji – tłumaczył ekspert od spraw rodziny królewskiej – mówił były królewski korespondent BBC Michael Cole w programie Sky News Australia.

Wygląda na to, że Meghan i Harry nie znajdą tak łatwo dobrego wyjścia z tej sytuacji. Cokolwiek bowiem postanowią, nie będzie to dobre dla ich pr-u. Karol III ograł ich w tym pojedynku, jak małe dzieci.

To sprawia, że następny ruch należy do nich – sami muszą zdecydować, co powinni w tym przypadku zrobić. Jeśli nie pojawią się na uroczystości – wyjdzie na to, że są zadufani w sobie, złośliwi i małostkowi. Jeśli jednak zdecydują się pojawić na koronacji, będą uważani za hipokrytów – analizował Cole.

Tymczasem wygląda na to, że Karol ma już serdecznie dram i daje znać, że chciałby już zapomnieć o Harrym.

Król Karol III żartuje z Harry’ego. Jest gotów zapomnieć o młodszym synu?

Karol III jest gotów zapomnieć o dramacie ze swoim najmłodszym synem – dosłownie! Gdy w zeszłym tygodniu przeprowadzał wizytę we wschodnim Londynie, wyglądał na bardzo zadowolonego. 74-letni król śmiał się i żartował z tłumem, dopóki jeden spośród zebranych nie zapytał o księcia Sussex.

Czy możesz sprowadzić Harry’ego z powrotem? – zapytał.

Na co Karol bez mrugnięcia oka odparował:

Jakiego Harry’ego? – zapytał i wybuchnął śmiechem.

Reakcją wzbudził konsternację, ale dało to wielu ludziom do myślenia. Zdaje się, że Karol ma już naprawdę dość dram i chce zapomnieć o sprawie z Harrym.


Król Karol III, księżniczka Anna, książę Andrzej, książę Edward, książę Harry i książę William - pogrzeb królowej Elżbiety II

Król Karol III, księżniczka Anna, książę Andrzej, książę Edward, książę Harry i książę William - pogrzeb królowej Elżbiety II

Książę Harry i jego popisy z telefonem komórkowym

Książę Harry i jego popisy z telefonem komórkowym

Książę Harry i jego popisy z telefonem komórkowym

Książę Harry i jego popisy z telefonem komórkowym

Komentarze

 • Gośćzuzia pisze:

  Straszna ta cala rodzinka krolewska. Co jeden to lepszy. A karol tez ma duxo bardzo duzo za uszami.

 • Gość pisze:

  Reakcja Karola była fatalna. Ojciec tak nie powinien reagować na pytanie nawet o marnotrawnego syna

  • Gość pisze:

   Syn jest dorosły i jest debilem, jak przeprosi to ojciec będzie reagował inaczej. Proste.

  • Gość pisze:

   A ja uważam że dobrze zareagowal.W ten sposób uniknął odp. że wie że chodzi o syna,a osób o imieniu Harry jest dużo.

  • Gość pisze:

   Ta część co uwaza ze dobrze zrobil, współczuję waszym dzieciom, jeśli je posiadacie.

  • Gość pisze:

   Dokladnie. I wlasnie takim kroem bedzie…. wazne sprawy beda to uda ze nie wie nie zna….hahaha

  • Gość jaaa pisze:

   Może ,gdyby człowiek zapytał o księcia Harrego, a nie o jakiegoś Harrego ,musiałby serio potraktować pytanie. Swoją drogą jakim kretynem jest Harry chyba wiemy ,ale jest też tak niewiarygodnie podobny do ojca.im starszy tym bardziej. Te same oczy,te same miny,to samo , tandetne poczucie humoru. Żarty poniżej klasy jaką reprezentuje.

  • Gośćcu Baba pisze:

   Ty będziesz umiała szanować syna,który z niskich pobudek (kasa) wyciąga brudy rodzinne i wiesza szmaty na każdym jej członku? Dla mnie taki syn by przestał istnieć.. Miłość i lojalność musi być w dwie strony. Harry powinien być pozbawiony wszystkiego,tytułów,pieniędzy itp. a on chce mieć wszystko,czerpać profity i żyć jak mu się podoba.. Jako jednego z rojalsow obowiązują go pewne zasady. za grosz honoru i klasy jak na kogoś wysoko urodzonego.

 • Gość pisze:

  Harry ma poziom inteligencji szympansa 😉

 • Gość Toja pisze:

  Oj zaboli Rudego. A żonka wykorzysta to w swoich manipulacjach i nie przyjadą. Chociaż wtedy dużo stracą.

  • Gość pisze:

   Wszystkiego

  • Gość pisze:

   Przyjadą, przyjadą. Ona nie może żyć bez rodziny królewskiej, caly czas zbiera na nich materiały i haki, to jej zapewnia wysoki poziom życia, bo są inni idioci, którzy jej/im za to płacą kupę kasy

 • GośVBNć pisze:

  SYN KRÓLA I TAK OBRZUCA BŁOTEM CAŁĄ RODZINĘ KRÓLEWSKĄ JEŚLI ON JEST ZDROWY PSYCHICZNIE I ZARABIA NA TYM MILIONY

  • Gość pisze:

   Tej rodziny nie trzeba obrzucać błotem ona się w nim kapie.Karol niby taki czysty ale po kąpieli,sam zapaskudzil swoją stajnie,samo przez to że przez niego dzieci stracili matkę a zresztą oglądając zdjęcie z pogrzebu matki jego uśmiech na twarzy też o czymś świadczy.Jedynym uczciwym w tej radzi je jest właśnie ta czarna owca Berry ten nie dał się nabrać na głowę

 • Gość pisze:

  Rudy sra do własnego gniazda, tak się nie robi…

  • Gość pisze:

   To gniazdo jest ulepione z gówna

  • Gość pisze:

   10.51 nie to jego żona jest ulepiona z g***a.
   A bez rodziny królewskiej to on by mógł sprzątać w fabryce konserw, na nic innego nie starczyloby mu rozumu. Powinien być wdzięczny, zamiast pyskowac pod dyktando jachtowki.

  • Gość pisze:

   Aniela Dulska też wychodziła z takiego założenia! 🙂

  • Gość pisze:

   11,39 z gówna ulepiona jesteś ty
   Harry pisz książki dalej przewietrz te komnaty porządnie

 • martencja pisze:

  Dobrze powiedział

 • Gość pisze:

  No cóż, rudy debil to żaden powód do dumy 🙂

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×