Sopot 2019: Edyta Górniak wykonała nowy singiel. To, co wydarzyło się na scenie… Ludzie pokochają ją jeszcze bardziej [WIDEO]

Edyta Górniak - występ

Edyta Górniak przygotowała na wieczorny występ na TOP of the TOP Sopot Festival 2019 nową piosenkę z Gromeem. Była jedną z największych gwiazd wieczoru. Po raz pierwszy usłyszeliśmy jej nowy singiel Król. Na scenie wydarzyło się coś niespodziewanego. Zobacz, co takiego.

Edyta Górniak to jedna z gwiazd, która wystąpiły na scenie podczas Top of The Top Sopot Festival 2019. W Sopocie zaśpiewała swój nowy singiel pt. Król. Próby były objęte tajemnicą. Piosenkarka, podobnie jak pozostali artyści, odbyła ją w Operze Leśnej.

W czasie jej trwania reżyser poprosił wszystkich o wyłączenie telefonów. Premiera nowej piosenki ma się odbyła się w czasie festiwalu, dlatego tak ważne było, aby nikt nie usłyszał jej wcześniej. Nie mogliśmy się doczekać!

Zobacz: Sopot 2019: Górniak zaśpiewała na próbie swój nowy singiel „Król”! Cała Opera Leśna nie wiedziała, co się dzieje na scenie!

Wspaniały występ! Warto było czekać. Pełna energii Edzia rozwaliła scenę w Sopocie! Cudownie, że dopiero teraz usłyszeliśmy Króla. To był świetny zabieg, żeby trzymać piosenkę w tajemnicy! Diwa zawsze wie, co robi! Edyta Górniak jest mistrzem suspensu.

Podczas występu emocji zdecydowanie nie brakowało. Zwłaszcza, że swoją twórczość zaprezentowała światu po raz pierwszy po miesiącach przygotowań. Atmosfera i klimat Sopotu sprawił, że gwiazda pomyliła tekst piosenki, co przyznała pod koniec występu:

Mam nadzieję, że zapomnicie ten występ – wyznała gwiazda.

Internauci jednak nie zapominają, wręcz przeciwni są zachwyceni nowym kawałkiem piosenkarki. Zachwytom nie ma końca. Dodajmy, że oprócz nowego utworu usłyszeliśmy też odświeżone wersje przebojów Sweet dreams i One and one. Aranżacje wykonał Gromee.  Świetna robota!

Edyta Górniak – w co ubrała się na festiwal? 

Do tego wszystkiego, jak zawsze, gwiazda zachwyciła stylizacją!  Piękny, biały płaszcz. Obcisłe skórzane spodnie, które wyeksponowały długie, szczupłe nogi diwy. Włosy wyprostowane, zaczesane do góry. Złocista, letnia opalenizna. Cudownie! Jak ona to robi!?

Zobacz: Górniak przyłapana na plaży w Sopocie! Jak ona to robi, że ma 46 lat i żadnego cellulitu?

 

 


Edyta Górniak - Sopot 2019

Edyta Górniak - Sopot 2019

Edyta Górniak - wystąpiła w Sopocie

Edyta Górniak - wystąpiła w Sopocie

Edyta Górniak - wystąpiła w Sopocie

Edyta Górniak - wystąpiła w Sopocie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×