„Król Albanii” pokazał zdjęcie z Andrzejem Dudą. Oficjalnie przeprosił za zachowanie albańskich pseudokibiców: „Czuję się zobowiązany”

Andrzej Duda

Andrzej Duda

Podczas meczu Polska-Albania miały miejsce skandaliczne incydenty z udziałem albańskich kibiców. „Król Albanii” oficjalnie za nie przeprosił...

12 października polska reprezentacja narodowa rozegrała mecz z Albańczykami w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata 2022 w Katarze. Nasi oponenci, podczas meczu, zachowywali się w naganny sposób. Najpierw wygwizdali naszych piłkarzy, gdy ci próbowali w spokoju odśpiewać zwrotki Mazurka Dąbrowskiego.

W 77. minucie bramkę strzelił Karol Świderski. Celny gol wywołał kolejny przypływ furii u albańskich pseudokibiców. Mieszkańcy bałkańskiej republiki obrzucali naszych zawodników gradem butelek. Na szczęście, żaden z naszych orłów nie ucierpiał. Mecz przerwano na kilkanaście minut do momentu, kiedy spiker i policja, która pojawiła się na trybunach nie uspokoiła nazbyt krnąbrnych fanatyków albańskiej drużyny. Haniebne zachowanie kibiców możecie zobaczyć poniżej.

Sytuacja była na tyle urągająca wzajemnym relacjom, że głos postanowił zabrać sam… „Król Albanii”. „Król” pokazał swoje zdęcie z prezydentem Andrzejem Dudą i przeprosił za zachowanie kibiców.

Przeprosiny „Króla Albanii”. „Nie miałem z tym nic wspólnego”

„Król Albanii”, czyli popularny raper Popek, zamieścił na swoim Instagramie przerobione zdjęcie, na którym widać go, gdy ściska dłoń polskiemu prezydentowi. Artysta podpisał fotografię:

OFICJALNE PRZEPROSINY ZA HANIEBNE ZACHOWANIE ALBAŃSKICH KIBICÓW NA WCZORAJSZYM MECZU. PS. NIE MIAŁEM Z TYM NIC WSPÓLNEGO, ALE CZUJE SIĘ ZOBOWIĄZANY.

Niecodzienny gest Popka został przyjęty przez internautów z dużą dozą humoru. Wielu z nich nie mogło opanować śmiechu. Inni gratulowali Popkowi dobrego pomysłu.

  • Świderski dostał butelką w łeb? Bardzo przepraszamy to była pomyłka.
  • Hejterzy i tak powiedzą, że to Photoshop.
  • Hahaha, nie mogę.
  • Kocham cię, Popuś.
  • Popuś, czy to ty? –  pisali fani polskiego muzyka.

Popek posługuje się pseudonimem „Król Albanii” już od kilku dobrych lat. Geneza jego ksywki niestety nie jest znana. Wiadomo, że Popek przez pewien czas nagrywał muzykę razem z raperem Borixonem i producentem muzycznym Rozbójnikiem Alibabą – ich zespół określał się właśnie mianem Gangu Albanii.

Raper ma też na koncie solowy album o nazwie Król Albanii. Krążek doczekał się certyfikatu platynowej płyty, czyli sprzedał się w nakładzie przekraczającym 150 tysięcy egzemplarzy. Popek w ostatnim czasie nieco zmienił swój image. Zapuścił dłuższe blond włosy i coraz częściej pokazuje się w eleganckich ubraniach. Część fanów uważa, że Polak próbuje tym samym naśladować dawny styl Eminema.

Popek sympatię szerszej publiczności zdobył dzięki występom w programie Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Ostatecznie zajął on w nim trzecie miejsce. Mogliśmy go też oglądać w serialach W rytmie sercaPolicjanci i policjantki i w filmach: UnderdogMaria nie żyje oraz Asymetria. Artysta tworzy głównie muzykę z pogranicza hip-hopu i muzyki tanecznej. Zdarzało mu się również nagrywać w innych gatunkach, w tym w konwencjach rocka, punku, bluesa i jazzu.


Zdjęcie z Instagrama Popka

Zdjęcie z Instagrama Popka

Popek

Popek

Popek - Taniec z gwiazdami, jubileuszowy odcinek

Popek - Taniec z gwiazdami, jubileuszowy odcinek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×