Szukaj

Fanka chirurgii plastycznej Kris Jenner nadal nie jest doskonała! Na oczach widzów zoperowała sobie coś, co wywołało szok nawet u Kim Kardashian!

Kris Jenner wyzwała Kim Kardashian

Kris Jenner wyzwała Kim Kardashian

Kris Jenner zrobiła sobie operację zmniejszenia uszu

Wielu z nas ma swoje kompleksy, Kardashianki również – twarz żadnej z nich nie przypomina ich „starych wersji”. Dziewczyny korygują nosy, policzki, kości policzkowe, czoła, brody i oczywiście usta, jednak żadna z nich nigdy nie miała zastrzeżeń co do swoich uszu. Do teraz.

Uzależniona od operacji plastycznych Kris Jenner uznała, że ma obwisłe małżowiny uszne i poddała się zabiegowi zmniejszającemu… uszy.

W najnowszym odcinku Keeping Up With The Kardashians mogliśmy zobaczyć Kris, która poinformowała córki o swoim największym kompleksie. 62-latka wyznała, że nigdy nie lubiła swoich uszu, dlatego teraz chce to zmienić.

Reakcja córek uwielbiającej poprawianie urody Kris raczej nie była zaskakująca – uśmiechnęły się pod nosem i rzuciły kilka wymownych spojrzeń w stronę matki. Pomimo komplementów ze strony Kim i Khloe, Kris nie poczuła się lepiej, bowiem w tym samym odcinku mogliśmy zobaczyć ją na stole operacyjnym, chwilę później w nausznikach, aż w końcu szczęśliwą, ze zmniejszonymi uszami.

Efekty pracy chirurga możecie ocenić poniżej. Czy warto było?

Kris Jenner ma… nową twarz! 63-letnia gwiazda wygląda jak 30-latka!

Złote Globy 2018: Suknia Kendall Jenner była zjawiskowa, ale i tak wszyscy mówią o jej problemach z cerą! (Photoshop vs rzeczywistość)

Kardashianki poniosła wyobraźnia. Zobaczcie jak wystroiły się na imprezę u swojej matki


Kris Jenner zmniejszyła sobie uszy (przed i po)

Kris Jenner zmniejszyła sobie uszy (przed i po)

Kris Jenner zmniejszyła sobie uszy

Kris Jenner zmniejszyła sobie uszy

Kris Jenner zmniejszyła sobie uszy

Kris Jenner zmniejszyła sobie uszy

×