Szukaj

Kim Kardashian pokazała światu ślubne zdjęcia Kris Jenner! Przeleżały u fotografa ponad 40 lat

Pierwszy ślub Kris Jenner

Pierwszy ślub Kris Jenner

Kim Kardashian podzieliła się z internautami niezwykłymi zdjęciami ślubnymi swoich rodziców. Zachwyt internautów wzbudza nie tylko wzruszająca pamiątka, ale również idealna figura Kris Jenner.

Wydawać by się mogło, że rodzina Kardashianów nie ma już przed światem żadnych tajemnic. Od lat pokazują swoją codzienność w programie Z kamerą u Kardashianów. Okazuje się, że Kim znalazła dla fanów rodziny prawdziwą gratkę, którą postanowiła podzielić się na Instagramie.

Kris Jenner, matka Kim, była dwukrotnie zamężna. Jej pierwszym mężem był znany amerykański prawnik Robert Kardashian. Z pierwszego małżeństwa doczekała się czwórki dzieci: Kourtney, Khloe, Kim i Roberta. Para pobrała się w 1978 roku, jednak ich miłość nie przetrwała próby czasu. Kris w 1991 roku podjęła decyzję o rozwodzie z Robertem i już w kwietniu tego samego roku ponownie wyszła za mąż.

Jej drugi mąż, to dobrze znany wszystkim z reality show olimpijczyk – Bruce Jenner. Z tego związku Kris doczekała się dwóch córek Kendall i Kylie. Niestety w 2014 roku również to małżeństwo się rozpadło. Po rozstaniu Bruce postanowił porzucić żonę, zmienić płeć i zostać Caitlyn.

Pierwszy ślub Kris Jenner. Kim Kardashian pokazała zdjęcia

Już w tym miesiącu na całym świecie będzie obchodzony dzień matki. Z tej okazji Kim postanowiła sprawić swojej mamie bardzo sentymentalny i niezwykle wzruszający prezent. Chociaż ma na koncie miliony dolarów, to udało jej się zdobyć podarunek, który na pewno jest warty więcej niż jakiekolwiek pieniądze.

Kim odnalazła fotografa, który uwiecznił na zdjęciach ślub i wesele jej rodziców w 1978 roku. Alfred Garcia, bo tak nazywał się wspomniany pan, sprzedał córce Kris aparat fotograficzny, który wykorzystał do stworzenia reportażu ślubnego jej rodziców. Kim dodatkowo wywołała ślubne zdjęcia Roberta i Kris i stworzyła dla swojej mamy piękny album, który na chwilę przeniesie ja do przeszłości. Kim dodała zdjęcie, na którym widzimy młodziutką Kris szykującą się do swojego pierwszego ślubu.

To jest wcześniejszy post z okazji Dnia Matki dla mojej mamy! Najlepsza mama na całym świecie! Nie mogłam się doczekać, aby dać jej prezent! Żyję z sentymentalnych prezentów i byłam bardzo podekscytowana, kiedy znalazłam fotografa ślubnego Alfreda Garcię, który robiła zdjęcia ślubne moich rodziców w 1978 roku. Kupiłam aparat, którego użył w dniu ich ślubu, oraz zdjęcia i zrobiłam dla niej album. Nigdy nie miałaś tych zdjęć, mam nadzieję, że wydobędą wiele szczęśliwych łez!

Kim podzieliła się też prawdziwym hitem, czyli zdjęciem swojej mamy w bikini. Fotka została zrobiona zaraz po narodzinach czwartego dziecka – Roberta. Trzeba przyznać, że po czterech ciążach jej figura wyglądała niezwykle imponująco. W komentarzach pojawiło się wiele słów zachwytu, nie tylko nad prezentem, ale także nad sylwetką przedsiębiorczej mamusi.

  • Wow. Niedowiary. Czwórka dzieci i takie ciało.
  • Cudowne geny. Urodzić czworo dzieci i tak wyglądać!
  • Kris jestes niesamowita. Zdradź swój sekret!
  • Juz wiadomo po kim dziewczyny odziedziczyły niesamowitą figurę – podziwiają internauci.
  • Kim przygotowałaś dla mamy coś niesamowitego.
  • To niezwykle wzruszający i piekny prezent.
  • Co za cudowny pomysł. Na pewno poleją się łzy.

Nie ma się czemu dziwić, bo zarówno kreatywny prezent Kim, jak i idealna figura Kris, to zdecydowanie powody do zachwytu.


Kris Jenner zdjęcia ze ślubu z Robertem Kardashianem

Kris Jenner zdjęcia ze ślubu z Robertem Kardashianem

Kris Jenner – pierwszy ślub

Kris Jenner – pierwszy ślub

Kris Jenner – pierwszy ślub

Kris Jenner – pierwszy ślub

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×