Szukaj

Kris Jenner przeszła szokującą metamorfozę! W nowym roku przerobiła się na Kim Kardashian!

Kris Jenner metamorfoza

Kris Jenner zmieniła fryzurę

Kris Jenner zmieniła fryzurę. Znana z krótkich włosów głowa klanu Kardashian-Jenner postanowiła odświeżyć swój wizerunek. Jak wygląda obecnie? Pokazała zdjęcie po metamorfozie. 

Nowy rok, nowa ja? Nie jest tajemnicą, że zmiana roku kalendarzowego często zachęca nas do wprowadzenia zmian w swoje życie. Nie bez powodu nazywamy je też “noworocznymi postanowieniami”. Jedne z nich wymagają czasu, jak zrzucenie wagi czy doskonalenie konkretnej umiejętności. Inne? Zaledwie wizyty u fryzjera. Wygląda na to, że Kris Jenner postanowiła wprowadzić taką zmianę w 2019 roku – po jej króciutkich włosach nie ma (chwilowo) śladu!

Mamager, czyli mózg operacji kryjący się za odnoszącymi sukcesy siostrami Kardashian-Jenner znana jest ze swojego doskonałego stylu i smykałki do mody. Na salonach pojawia się co prawda dużo rzadziej niż jej córki, ale za każdym razem robi wrażenie. Wystarczy wspomnieć jej kreację z Gali MET z 2018 roku. Kris znana jest również z tego, że zawsze nosi krótko ścięte włosy. Widywaliśmy ją co prawda w różnych perukach na przestrzeni lat, ale Jenner zdążyła już wypracować swój “flagowy” look, czyli krótka, elegancka fryzurka dodająca jej pazura. Najwyraźniej w ostatnich tygodniach zatęskniła za zmianą.

Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym Kris pozuje z uroczą grzywką i kosmykami puszczonymi po jej bokach oraz wysoko spiętym koczkiem. Trudno powiedzieć, czy jest to tylko kolejna peruka czy przedłużone rękami fryzjera-cudotwórcy włosy, ale prezentuje się znakomicie. Fani uważają, że odejmuje jej lat i łagodzi nieco “ostry” wizerunek.

Zgadzacie się?

Wow! Kim Kardashian zbudowała własne zimowe miasteczko! Na świątecznej imprezie bawiły się nawet Cailtyn i Kris Jenner!

Fatalna wpadka Kris Jenner: „Urżnęła się?!”. Nie uwierzycie co zrobiła podczas programu na żywo! [WIDEO]

Kris Jenner nareszcie wyjawiła fanom swój największy sekret. To pytanie dręczyło ich przez lata!


Kris Jenner czy Caitlyn Jenner? Która jest ładniejsza?

×