Szukaj

Kris Jenner ma… nową twarz! 63-letnia gwiazda wygląda jak 30-latka!

Kris Jenner twarz

Kris Jenner twarz

Kris Jenner poprawiła urodę

Kris Jenner to absolutny fenomen w światowym show-biznesie. Ze swojej rodziny uczyniła markę, która zarabia horrendalne pieniądze. Nie od dzisiaj wiadomo, że wizytówką Kardashianek jest ich uroda, dzięki której podpisują kolejne kontrakty reklamowe warte miliony dolarów. W rytm zasady „jak cię widzą, tak cię piszą”, cała familia korzysta z usług medycyny estetycznej by chociaż na chwilę zatrzymać czas. Najczęstszym gościem w gabinetach zaufanych lekarzy jest oczywiście Kris.

Ostatnio Jenner na swoim profilu na Instagramie umieściła zdjęcie, na którym przypomina siebie, ale sprzed kilkunastu lat. Wbrew pozorom nie jest to fotografia wyciągnięta z rodzinnego albumu, a świeżutkie selfie zrobione już w 2018 roku. 63-letnia momager po pracowitym sezonie zdecydowała o siebie zadbać, i to do tego stopnia, że odjęła sobie jakieś 30 lat. Na jej twarzy nie ma ani jednej zmarszczki, a profesjonalny makijaż tylko podkreślił jej młodszy wygląd.

Najwierniejsi fani oczywiście zachwycają się nową twarzą Kris, chociaż nie brakuje też żartownisi, którzy sugerują, że matka Kardashianek cały czas walczy z kompleksami na punkcie byłego męża, czyli zjawiskowej Cailtyn Jenner.

Czy teraz Kris wygląda lepiej? Oceńcie sami.

Laureatka Oscara podlizuje się Kardashiankom! Kris Jenner dostała od niej… nowiutkie porsche!

Kris Jenner przeszła samą siebie! Nowe odcinki Kardashianek będą kręcone w… To brzmi jak absurd!

Kris Jenner potwierdziła ciąże córek! Fani Kardashianek oszaleli z radości


Kris Jenner

Kris Jenner

Kris Jenner prezent, święta

Kris Jenner prezent, święta

Kris i Bruce Jenner

Fotografia: ONS

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×