O rozwodzie Kim i Kanye mówi się od tygodni. Kris Jenner jako pierwsza z rodziny przerwała milczenie

Kris Jenner

Kris Jenner

Kris Jenner postanowiła przerwać milczenie i odpowiedzieć na pytania dotyczące rozwodu Kim i Kanye. To, co zdradziła, nie pozostawia już żadnych złudzeń. Co wiadomo na temat ich rozstania?

Kim Kardashian i Kanye West przez długi czas uchodzili za jedną z najlepiej dobranych par w show-biznesie. Raper i celebrytka wzięli ślub i doczekali się czworga dzieci. Niestety już od dłuższego czasu małżonkowie przechodzą kryzys, a wszystko zaczęło się w momencie, gdy muzyk postanowił startować w wyborach na prezydenta USA.

Podczas jednego ze swoich spotkań z wyborcami ujawnił, że uchronił swoją żonę przed usunięciem pierwszej ciąży. Później zamieścił w social mediach szereg wpisów, w których oskarżał ją o niewierność, ale także o to, że jest przez nią poniżany ze względu na kolor skóry. Sugerował także, że celebrytka razem ze swoją matką próbują go ubezwłasnowolnić.

Nieprzewidywalne zachowanie Kanye ma związek z jego chorobą dwubiegunową, na którą cierpi od lat. Kolorowa prasa donosiła, że Kim rozpaczliwie próbowała ratować małżeństwo. Przeprowadziła z mężem wiele rozmów i aby odciąć się od prasy i plotek zabrała całą rodzinę na kilka tygodni na Dominikanę. Niestety wysiadając z samolotu po powrocie do kraju, nie mieli zbyt szczęśliwych min, co uwiecznili paparazzi.

Kris Jenner o rozwodzie Kim i Kanye

Jak na razie ani Kim, ani Kanye oficjalnie nie odnieśli się do prasowych doniesień. Często jednak ta sprawa jest poruszana przez osoby z ich bliskiego otoczenia. Od kilku miesięcy w tabloidach pojawiają się kolejne rewelacje na ich temat.

Teraz głos zabrała Kris Jenner, która w wywiadzie dla The Kyle & Jackie O Show zdradziła, jaka jest prawda. Kim 19 lutego miała złożyć pozew o rozwód, w którym zaznaczyła, że wnosi o wspólną prawną i fizyczną opiekę nad czworgiem dzieci.

Myślę, że zawsze będzie ciężko w każdej chwili… Wiesz, jest dużo dzieci. Dobrą rzeczą w naszej rodzinie jest to, że jesteśmy dla siebie nawzajem, wspieramy się i kochamy się bardzo. Wszystko, czego chcę, to aby te dzieci były szczęśliwe. Taki jest cel. Myślę, że wszyscy chcemy tego dla naszych rodzin, tylko po to, aby móc kochać i doceniać siebie nawzajem i żeby wszyscy byli w porządku. Tego chcę jako mama – powiedziała w wywiadzie.

Odpowiedziała na pytanie, czy wątek rozwodu Kim i Kanye będzie poruszany w ostatnim sezonie Z Kamerą u Kardashianów, wyznała:

Nie wiem, na co zdecydowali się w finale. Nie widzieliśmy jeszcze nawet pierwszego programu. Jestem pewna, że wprowadzają ostatnie poprawki. Ale myślę, że to dla nich tylko prywatny czas. Kim chciała poradzić sobie z tym z własną rodziną w swoim własnym czasie… Kiedy będzie miała na to ochotę, jestem pewna, że powie, co ma do powiedzenia – skwitowała Kris.

Kris zakończyła wszystkie prasowe domysły, które od kilku miesięcy pojawiały się na okładkach tabloidów z całego niemal świata. Jest już pewne, że małżeństwo Kim i Kanye powoli dobiega końca.


Kim Kardashian i Kanye West – Vanity Fair Oscar Party 2020

Kim Kardashian i Kanye West – Vanity Fair Oscar Party 2020

Kim Kardashian z Kanye West

Kim Kardashian z Kanye West

North West, Kanye West, Kim Kardashian

North West, Kanye West, Kim Kardashian

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×