Kris Jenner i Rob Kardashian przerwali milczenie w sprawie Lamara Odoma

Kris Jenner i Rob Kardashian

Kris Jenner i Rob Kardashian

Rodzina Kardashianów modli się o cud

Rob Kardashian i Kris Jenner zjednoczyli się w obliczu tragedii jaka spadła na ich rodzinę. Wczoraj zagraniczne media poinformowały, że Lamar Odom- mąż Khloe Kardashian, z którą pozostawał w separacji- został znaleziony nieprzytomny w jednym z domów publicznych w Nevadzie. Koszykarz został przewieziony do szpitala w Las Vegas. Daily Mail sugeruje, że feralnej nocy w agencji towarzyskiej miała miejsce seksualna orgia Odoma i kilku prostytutek. Jego stan jest krytyczny i obecnie przebywa w śpiączce.Khloe Kardashian będzie podejmowała w jego sprawie wszystkie decyzje medyczne, ponieważ ich rozwód nie jest jeszcze orzeczony i ma do tego pełne prawa.

Zobacz: Erotyczny skandal u Kardashianów! Mąż jednej z córek Kris znaleziony nieprzytomny w domu publicznym

W szpitalu przy Lamarze Odonie czuwają Khloe i Kim Kardashian, Kris Jenner oraz rodzina i przyjaciele. Media informują, że Kendall Jenner przerwała swój Fashion Week w Szanghaju i wraca do Ameryki, nie wiadomo tylko co z Kylie. W ciągu wczorajszego dnia popularna rodzina nie komentowała doniesień. Do czasu. W szpitalu pojawiły się kamery reality show. Kris Jenner i Rob Kardashian przerwali milczenie i na swoich Instagramach, publikując prośby o modlitwę za Lamara.

Módlcie się za Lamara #naszwojownik – apeluje Kris Jenner

Nie przestawajcie się modlić za mojego brata – napisał Rob Kardashian

Osoby z otoczenia rodziny zdradzają People.com:

Oni są całkiem pewni, że to jest pożegnanie, ale modlą się o cud. Wiedzą, żę Bóg ma moc, która może go wyleczyć. To już ostatnia nadzieje. Jest naprawdę źle.

Kris Jenner prosi o modlitwę za Lamara Odona

Kris Jenner prosi o modlitwę za Lamara Odoma

Rob Kardashian prosi o modlitwę za Lamara Odona

Rob Kardashian prosi o modlitwę za Lamara Odoma

Khloe Kardashian i Lamar Odom

Khloe Kardashian i Lamar Odom
Fot. ons

 

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×