Szukaj

Media donoszą o cichym ślubie u Kardashianek. Największa gwiazda klanu wyszła za mąż w tajemnicy?

Kardashianki

Kardashianki

Rodzina Kardashian-Jenner słynie z tego, że u nich nie ma prywatności. Wszystko, co się dzieje, jest medialne, na sprzedaż - tak właśnie zbudowali swoją rozpoznawalność, sławę i zdobyli miliony. Czy to więc możliwe, żeby największa gwiazda klanu wyszła za mąż w tajemnicy?

Niewątpliwie za sukcesem całego klanu stoi przedsiębiorcza nestorka rodu, Kris Jenner. To ona jest menadżerką i reżyserem sukcesu swoich córek. Prawdopodobnie nie odniosłyby takiego sukcesu medialnego, żeby nie jej wyczucie i żyłka do interesów. Czy pozwoliłaby, żeby takie wydarzenie, jak ślub, zostało utrzymane w tajemnicy?

Tajny ślub u Kardashianów. Czy to możliwe?

Plotka głosi, że to właśnie Kris Jenner i jej chłopak Corey Gamble przygotowują się do ślubu i będą go transmitować w telewizji. Pogłoski o tym pojawiły się po raz pierwszy, kiedy NW poinformowało, że para zaręczyła się na krótko przed Galą Met w zeszłym roku. Gwiazda Keeping Up With The Kardashians błysnęła gigantycznym kamieniem na palcu, a informatorzy potwierdzili, że to pierścionek zaręczynowy, który podarował jej Gamble, gdy poprosił ją o rękę miesiąc wcześniej.

Kris Jenner była dwukrotnie zamężna. Jej pierwszym mężem był znany amerykański prawnik Robert Kardashian. Doczekali się czwórki dzieci: Kourtney, Khloe, Kim i Roberta. W 1991 roku kobieta podjęła decyzję o rozwodzie, już w kwietniu tego samego roku ponownie wyszła za mąż, za dobrze znanego wszystkim z reality show o rodzinie Kardashianów olimpijczyka – Bruce’a Jenner. Ze związku z nim doczekała się dwóch córek Kendall i Kylie. W 2014 roku również to małżeństwo się rozpadło, a po rozstaniu mężczyzna postanowił zmienić płeć i został Caitlyn Jenner.

Mimo wszelkich losowych zawieruch Kris może cieszyć się swoimi dziećmi, a także oddanym narzeczonym Coreyem Gamble. Dodatkowo prasa donosi, że para jest już po cichym ślubie. Czy to możliwe?

Nie ma na to żadnego oficjalnego potwierdzenia, natomiast informator twierdzi, że celebrytka z pewnością planuje wielkie wydarzenie i że o skromności i o tajemnych ślubach nie może być mowy.

Kris zawsze uważała się za gwiazdę i planuje otoczyć się nimi w swój wyjątkowy dzień. Będzie mnóstwo znanych nazwisk na liście gości.

Nie może być też, nawet w planach, sekretny ślub, bo Jenner planuje wydać co najmniej milion dolarów, aby zorganizować wymarzone wesele telewizyjne swoich marzeń, a kamera KUWTK  ma uchwycić każdą chwilę.


Kris Jenner i Corey Gamble - ślub Justina Biebera i Hailey Bieber

Kris Jenner i Corey Gamble - ślub Justina Biebera i Hailey Bieber

Kris Jenner i Corey Gamble w Saint-Tropez

Kris Jenner i Corey Gamble w Saint-Tropez

Kris Jenner i Corey Gamble w Saint-Tropez

Kris Jenner i Corey Gamble w Saint-Tropez

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×