Gwiazdy wspierają akcję świąteczną na rzecz zwierząt. Krzysztof Ibisz, Madzia Wójcik, Sylwia Madeńska

Gwiazdy na rzecz zwierząt

Gwiazdy na rzecz zwierząt

Gwiazdy wspierają akcję fundacji Kraina zwierząt. Zobacz, kto włączył się w pomoc dla zwierząt tuż przed Świętami Bożego Narodzenia.

Święta zbliżają się wielkimi krokami, więc jest to idealna okazja, aby zrobić coś dobrego dla innych. Gwiazdy zachęcają do pomocy na rzecz porzuconych zwierząt. Do akcji Fundacji Kraina Zwierząt zaangażowali się: Krzysztof Ibisz, Siostry Szczepańskie, Magda Wójcik, Sylwia Madeńska, Gosia Andrzejewicz, Agnieszka Hekiert, Dariusz Sęk, Katarzyna Pakosińska, Klara Williams, Jula, Chris Cugowski, Kris Florek, Sylwia Nowak, Magda Pyznar, Filip Lato, Agnieszka Hekiert i wiele innych znanych osób.

Kilka słów od założycielek fundacji:

Jesteśmy fundacją mająca pod swoją opieką 50 zwierząt. Są to zwierzęta doświadczone przez ludzi, z tragicznymi historiami i traumami. Ratujemy zwierzęta gospodarskie, których cierpienie jest dla ludzi niewidzialne, reagujemy na tragiczne położenie bytowe zwierząt, leczymy zwierzęta chore i z wypadków, szukamy im kochających i najlepszych na świecie domów. W tamtym roku zorganizowałyśmy zbiórkę na zakup ziemi, na której znajduje się nasz azyl, po zebraniu odpowiedniej kwoty, podjęłyśmy i przeprowadziłyśmy wszystkie wymagane prawem procedury zmierzające do uzyskania zgody na jej zakup, od Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa. Po ich zakończeniu, KOWR wydał pozytywną decyzję, zezwalającą nam na kupno terenów dzierżawionych do tej pory przez naszą Fundację Kraina Zwierząt, ale w krótkim czasie okazało się, że zapadła ona już po fakcie uzyskania przez Skarb Państwa prawa do pierwokupu wszystkich terenów leżących na terenie przyszłego Centralnego Portu Komunikacyjnego. Musimy wspomnieć, że wielokrotnie dowiadywałyśmy się w instytucjach samorządowych czy nasza działka znajduje się w planach CPK i za każdym razem otrzymywałyśmy odpowiedź negatywną. W tej chwili, nasze zwierzęta są skazane na wywłaszczenie, MUSIMY zapewnić im dom, bo są tego warte po tym co przeszły.

Zdjęcia gwiazd wspierających wydarzenie znajdziecie w galerii.


Sylwia Nowak

Sylwia Nowak

Sylwia Madeńska

Sylwia Madeńska

Rafał Grabias

Rafał Grabias

Komentarze

  • Gość pisze:

    Wezcie ta zakłamana Wójcik. Liczy sie dla niej tylko lans. Niby wspiera fundacje, a musiała wrzucić 5 selfies z wydętymi ustami, dopiero w ostatnim slajdzie wrzuciła informacje, gdzie można wpłacić pieniądze. Zapatrzona w siebie hipokrytka. Pusta, bezwartościowa lala, która lansuje sie na biednych zwierzętach.

  • Gość pisze:

    Brawo Magda

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×