Fani zażenowani posiłkami na weselu Kourtney Kardashian! Miliarderka zadziwiła cały świat. „To jedna z najsmutniejszych rzeczy, jakie kiedykolwiek widziałam”

Trzeci ślub Kourtney Kardashian

Trzeci ślub Kourtney Kardashian

Fani wyśmiali mikroskopijne porcje posiłków zaserwowanych podczas przyjęcia weselnego Kourtney Kardashian i Travisa Barkera. Czy rzeczywiście są powody do drwin?

Kourtney Kardashian i Travis Barker postanowili powiedzieć sobie sakramentalne „tak”. Z tej okazji zdecydowali się zorganizować aż trzy uroczystości. Pierwsza z nich miała wartość symboliczną, nie posiadając żadnej mocy prawnej, druga natomiast pozwoliła zakochanym na pełne sformalizowanie związku.

Najbardziej spektakularnym wydarzeniem spośród wszystkich trzech okazała się ostatnia ceremonia, na której pojawiła się cała rodzina celebrytki. Na hucznym weselu nie zabrakło zarówno seniorki słynnego rodu – Kris Jenner, jak i wszystkich sióstr panny młodej – Kim i Khloe Kardashian oraz Kylie i Kendall Jenner. Gwiazdy pojawiły się w towarzystwie swoich partnerów i dzieci.

Kourtney podczas trzeciego ślubu miała na sobie krótką, odsłaniającą nogi sukienkę i długi welon z wyszywanym wizerunkiem Maryi. Stylizacja gwiazdy wzbudziła kontrowersje i wywołała burzę w komentarzach. Znaczna część fanów celebrytki stwierdziła, że welon ze świętym wizerunkiem był niestosowny i mógł urazić uczucia religijne niektórych osób.

Menu na weselu Kourtney Kardashian

To jednak niejedyna kwestia wzbudzająca zdumienie internautów. W sieci pojawiły się bowiem zdjęcia przedstawiające zaserwowane podczas przyjęcia dania. Porcje, którymi uraczyło swoich gości świeżo upieczone małżeństwo, były niewiarygodnie małe. Jak zauważyli komentujący, ilość dania głównego znajdującego się na talerzach – tj. włoskiego makaronu – „nie jest nawet na jeden kęs”.

Jedna z fanek podsumowała hojność gospodarzy przyjęcia, publikując prześmiewczy wpis:

Wielkość porcji makaronu na ślubie Kourtney Kardashian to jedna z najsmutniejszych rzeczy, jakie widziałam w życiu

Do sytuacji postanowił odnieść się również kucharz, który przygotowywał danie główne zaserwowane podczas imprezy.

To kuchnia dla smakoszy, tutaj we Włoszech większość luksusowych restauracji podaje dania w ten sposób. Porcje nigdy nie są tak duże jak w USA – napisał na swoim Twitterze

Czy skromne porcje makaronu na weselu gwiazdy Kardashianek słusznie wywołały oburzenie wśród jej fanów?


Trzeci ślub Kourtney Kardashian i Travisa Barkera. Stylizacje

Trzeci ślub Kourtney Kardashian i Travisa Barkera. Stylizacje

Kourtney Kardashian i Travis Barker

Kourtney Kardashian i Travis Barker

Kourtney Kardashian i Travis Barker. Oscary 2022

Kourtney Kardashian i Travis Barker. Oscary 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×