Szukaj

To jest hit! Czwarta ciąża u Kardashianów?!

Kardashianki newsy, plotki

Kourtney Kardashian jest w ciąży

Rodzina Kardashianów zawsze wiedziała, że zainteresowanie fanów trzeba podtrzymywać cały czas. Spadająca oglądalność ich reality-show sprawiła, że blady strach padł na spragnioną sławy rodzinę i zaczęto wymyślać jak można to zainteresowanie podtrzymać. Niektórzy twierdzą, że to przypadek, niektórzy upatrują się w tym ręki przedsiębiorczej Kris Jenner, ale prawda jest taka, że jednoczesna ciąża trzech sióstr to jak wygrana w banku dla tego programu.

Na razie Khloe ani Kylie nie potwierdziły oficjalnie swojego stanu, Kim nadal mało mówi o swojej surogatce, a tu się okazuje, że jest szansa, że przedostatnia z sióstr również oczekuje potomstwa! Jak donosi InTouch Weekly i Life&StyleKourtney Kardashian też jest w ciąży, a ojcem dziecka ma być jej młodszy chłopak, z którym spotyka się od kilku miesięcy – Younes Bendjima.

Na razie powiedziała tylko rodzinie i przyjaciołom. Ona chce mieć przynajmniej sześcioro dzieci i jest gotowa na czwarte. Była przeszcząśliwa jak się dowiedziała o tej ciąży, kocha mieć dużą rodzinę i wiele rodzeństwa ,i tego samego chce dla swoich dzieci – czytamy na łamach gazety.

Jeżeli rzeczywiście wszystkie te ciąże są prawdą, to jest to naprawdę zaskakujący twist! Będziecie oglądać kolejne sezony show Kardashianów?

Tymi sugestywnymi fotkami Kylie Jenner potwierdziła swoją ciążę?! Pod jej koszulą kryje się już spory brzuszek

Dekada z Kardashianami za nami! Jak bardzo zmieniła się słynna rodzina? Niektórych aż ciężko rozpoznać na starych zdjęciach!

Restauracja zemściła się na Kendall Jenner! Opublikowali kompromitujące zdjęcie z wizyty modelki

Kourtney Kardashian i Younes Bendjima

Kourtney Kardashian i Younes Bendjima

Kourtney Kardashian i Younes Bendjima

Kourtney Kardashian i Younes Bendjima

Kourtney Kardashian i Younes Bendjima

Kourtney Kardashian i Younes Bendjima


Kogo z rodziny Kardashian – Jenner lubisz najbardziej?

×