Kardashianki odstrzeliły się na urodziny Kourtney. Biletem wstępu były… Co za kapitalny pomysł! Chyba go powtórzymy

Kourtney Kardashian urodziny

Kourtney Kardashian urodziny

Kourtney Kardashian świętuje 42. urodziny. Z tej okazji wyprawiła wielkie przyjęcie. Jest skromniej niż u Kim, choć dekoracje bardzo podobne. Tylko zobaczcie, co było biletem wstępu na imprezę. Genialne!

Kourtney Kardashian występowała wspólnie ze swoimi znanymi siostrami w reality show Z kamerą u Kardashianów. Program po raz pierwszy został wyemitowany w 2007 roku. Przez kolejne lata widzowie mogli przyglądać się, jakie zmiany zachodzą w życiu amerykańskich piękności.

Kardashianki w krótkim czasie zyskały międzynarodową sławę. Choć od lat format cieszył się bardzo dużą popularnością, Kim wraz z rodziną podjęli decyzję o zakończeniu nagrywania kolejnych sezonów:

Z ciężkim sercem podjęliśmy z rodziną tą trudną decyzję o pożegnaniu się z Z kamerą u Kardashianów. […] Bez programu nie byłabym tam gdzie jestem dzisiaj – brzmiało oficjalne oświadczenie gwiazdy.

Kourtney, podobnie jak jej siostry, w ciągu ostatnich lat zyskała niesamowitą rozpoznawalność. Jej konto na Instagramie śledzi ponad 116 mln internautów. Celebrytka dzieli się z fanami wybranymi kulisami życia prywatnego. Właśnie pokazała relację z przyjęcia urodzinowego.

Jak wyglądały 42. urodziny Kourtney Kardashian? Bilet wstępu robi wrażenie

Kourtney jest najstarszą córką Roberta Kardashiana i Kris Jenner. Urodziła się 18 kwietnia 1979 roku i jest chodzącym dowodem na to, że wiek to tylko liczba. Gwiazda w weekend świętowała swoje 42. urodziny, na których pojawiła się jej znana rodzina.

Na profilu piękności pojawił się screenshot rozmowy z matką, w której solenizantka zapytała, o której godzinie się urodziła. Nie spodziewała się, jaką odpowiedź otrzyma:

  • O 3:15 w nocy.
  • To był najlepszy dzień w moim życiu! – napisała Kris Jenner.
Urodziny Kourtney Kardashian - o której się urodziła?

Urodziny Kourtney Kardashian – o której się urodziła?

Gwiazda oczywiście zorganizowała przyjęcie, na które zaprosiła nie tylko rodzinę, ale i bliskich przyjaciół. Sarah Howard, blogerka i przyjaciółka Kourtney jeszcze z czasów szkoły średniej, pochwaliła się na Instagramie zdjęciem, na którym pozuje w bluzie z napisem byłam zaproszona na imprezę urodzinową Kourtney. Impreza była zamknięta. Na przyjęcie wpuszczani byli jedynie goście, którzy ją posiadali. Tak pomysłowego biletu wstępu jeszcze nie widzieliśmy.

Bilet wstępu na imprezę urodzinową Kourtney Kardashian

Bilet wstępu na imprezę urodzinową Kourtney Kardashian

Najstarsza siostra Kim pokazała na Instastory urodzinową dekorację, która stanęła w centralnej części jej olbrzymiej posiadłości. Olbrzymich rozmiarów okrągły bukiet został wykonany z jej ulubionych kwiatów – tulipanów oraz gardenii. Całość wyglądała niezwykle efektownie, ponieważ nad ukwieconym stołem zwisały pąki z liśćmi. Gdy spojrzało się pod odpowiednim kątem, można było odnieść wrażenie, jakby unosiły się w powietrzu.

Urodziny Kourtney Kardashian

Urodziny Kourtney Kardashian

Urodzinowy wieczór zaczął się od kolacji. Travis Barker, nowy partner Kardashianki, przygotował dla niej piękną niespodziankę, która na pewno poruszyła ją do głębi serca. Na stole ustawił kilka świec, które wprowadzały przyjemny nastrój oraz zamówił lodowy deser. Na kwadratowym talerzu ustawił niewielką miseczkę, w której znalazły się słodkości, a obok nich czekoladowy napis: Wszystkiego najlepszego Kourtney. Były też truskawki, które posłużyły jak stojak na urodzinową świeczkę. Prawdziwy z niego romantyk.

Urodziny Kourtney Kardashian

Urodziny Kourtney Kardashian

Krótko po tym nadszedł czas na kolejną niespodziankę, jaką była przejażdżka zabytkowym kabrioletem po okolicy. W księżycową noc para ruszyła w trasę. Dokąd? Tego nie wiemy, ale na pewno było wspaniale.

Urodziny Kourtney Kardashian

Urodziny Kourtney Kardashian

Mimo że tego wieczoru nie brakowało atrakcji, cała uwaga skupiła się na pamiątkowym zdjęciu, które Kourtney opublikowała na Instagramie. Okazuje się, że swoje święto spędziła w towarzystwie sióstr: Kim Kardashian, Khloe KardashianKylie Jenner oraz Kendall Jenner. Wśród piękności zabrakło brata solenizantki, Roberta Kardashiana.

Gdzie jest Rob?

Pod wpisem niezwłocznie pojawił się komentarz Kim, która wyjaśniła jego nieobecność:

Robił to zdjęcie.

Komentarz Kim nie pozostawia wątpliwości – impreza musiała być naprawdę udana. W galerii znajdziecie więcej zdjęć z urodzin Kourtney.


Urodziny Kourtney Kardashian

Urodziny Kourtney Kardashian

Urodziny Kourtney Kardashian

Urodziny Kourtney Kardashian

Urodziny Kourtney Kardashian

Urodziny Kourtney Kardashian

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×