Ostre cięcie na głowie Kardashianki. O przemianie Kourtney rozpisują się media na całym świecie

Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian postawiła na ostre cięcie i pozbyła się swoich długich loków. Jak wygląda w zupełnie nowej fryzurze?

Kourtney Kardashian wraz z matką i siostrami występowała w programie Z kamerą u Kardashianów. Format po raz pierwszy został wyemitowany w 2007 roku. Przez kolejne lata widzowie z niecierpliwością czekali na premierowe odcinki przygód pięknych Kardashianek, które stały się popularne na całym świecie. Mimo wielu sukcesów rodzina podjęła decyzję o zakończeniu współpracy ze stacją E!. Ostatni sezon miał swoją premierę 28 marca.

Z ciężkim sercem podjęliśmy z rodziną tą trudną decyzję o pożegnaniu się z Z kamerą u Kardashianów. […] Bez programu nie byłabym tam gdzie jestem dzisiaj – przekazała najsłynniejsza z rodziny, Kim.

Również Kourtney przez lata zyskała niesamowitą rozpoznawalność. Jej konto na Instagramie śledzi ponad 137 mln internautów. Celebrytka chętnie dzieli się z fanami wybranymi chwilami z życia prywatnego, a ostatnio rozgrzewa ich jej nowy romans z Travisem Bakerem.

Kourtney Kardashian obcięła swoje długie włosy. Jak wygląda?

Kourtney ma troje dzieci. Ojcem jej 11-letniego syna Masona Dasha, 8-letniej córki Penelope oraz 6-letniego Reigna jest jej wieloletni partner Scott Disick. Trzy lata temu Kardashianka definitywnie zakończyła ten trudny związek.

Od tamtej pory minęło sporo czasu, a Kourtney długo pozostawała sama. W styczniu zagraniczne tabloidy po raz pierwszy poinformowały o tym, że 42-latka ma nowego partnera, którym jest Travis Barker, perkusista i założyciel grupy Plus 44. Od tamtej pory para już niejednokrotnie dała wyraz sile łączącego ich uczucia.

Tymczasem miłość skłoniła najstarszą z Kardashianek do zmian. W najnowszym poście na Instagramie pochwaliła się zupełnie nową fryzurą. Pożegnała się ze swoimi bardzo długimi włosami i zaprezentowała się w krótkim bobie.

Pod postem celebrytki w krótkich włosach nie brakuje komplementów nie tylko od fanów Kourtney, ale także od ukochanego i znajomych gwiazd.

  • Jesteś perfekcyjna – napisał Baker.
  • Ślicznie – Hailey Bieber.
  • Obsesja – Steph Shep.
  • Teraz bob – Winnie Harlow.
  • Szykownie – Lily Aldridge.

Jak wam się podoba Kardashianka bez swoich długich loków?


Kourtney Kardashian ma nową fryzurę

Kourtney Kardashian ma nową fryzurę

Kourtney Kardashian ma nową fryzurę

Kourtney Kardashian ma nową fryzurę

Kourtney Kardashian ma nową fryzurę

Kourtney Kardashian ma nową fryzurę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×