Szukaj

Kourtney Kardashian drastycznie ścięła włosy. Efekt pokazała na okładce „Vogue’a”. Jesteśmy pod wrażeniem

Kourtney Kardashian metamorfoza

Kourtney Kardashian metamorfoza

Kourtney Kardashian na okładce arabskiego magazynu Vouge pokazała się w zupełnie nowej fryzurze. Celebrytka udzieliła także wywiadu, w którym poinformowała o bardzo trudnej decyzji. 

Kourtney Kardashian żyjąc w klanie najsławniejszej rodziny w Stanach Zjednoczonych, nie ma łatwego życia. Bycie siostrą Kim Kardashian, czy Kylie Jenner nie jest łatwym zadaniem. W porównaniu ze swoimi sławnymi siostrami jest ona znacznie mniej popularna, nie oznacza to jednak, że nie zabiega o uwagę. Występując w rodzinnym reality show Z kamerą u Kardashianów, zyskała sobie całkiem spore grono fanów. W 2010 ogłoszono nowe reality show z Kourtney: Kourtney i Kim jadą do Nowego Jorku.

Celebrytka jest też matką trójki dzieci. Ojcem jej 11-letniego syna Masona Dasha, 8-letniej córki Penelope i 6-letniego Reigna jest jej wieloletni partner Scott Disick. Trzy lata temu Kourtney definitywnie postanowiła jednak zakończyć swoją relację z uzależnionym od seksu i alkoholu imprezowiczem. Gwiazda bardzo długo walczyła o ten związek i starała się, aby rodzina była w komplecie. Jednak nie udało jej się wygrać z nałogami ukochanego.

Kourtney Kardashian zmieniła fryzurę

Najstarsza z sióstr Kardashian w przeciwieństwie do swojego rodzeństwa zawsze stawiała na naturalność. Nie eksperymentowała ze swoim wyglądem, nie decydowała się na operacje plastyczne, ani nawet na drastyczne zmiany fryzury. Zawsze nosiła ciemne włosy i jedynie odrobinę podcinała końcówki. Podczas ostatniej sesji zdjęciowej postanowiła trochę bardziej zaszaleć. 41-letnia Kourtney wystąpiła na okładce arabskiego wydania magazynu Vouge w zupełnie nowej fryzurze. Celebrytka zdecydowała się na bardzo modne teraz cięcie, czyli krótkiego, asymetrycznego boba.

Kourtney w nowym wydaniu wygląda zjawiskowo, co oczywiście nie umknęło uwadze jej licznych fanów. W komentarzach można przeczytać wiele komplementów na temat jej nowego wyglądu.

  • Wyglądasz świetnie!
  • Wow. Co za zmiana.
  • Rewelacyjnie.
  • Kortney wow! Jesteś najpękniejszą mamą na świecie – piszą fani gwiazdy.

Uwagę zwraca nie tylko nowa fryzura, ale także ogromne zmiany w życiu celebrytki. W wywiadzie wyznała ona bowiem, że rezygnuje z udziału w rodzinnym reality show.

Występowałam w programie bez przerwy przez ostatnie 14 lat, 18 sezonów i sześć sezonów spin-offowych. Czułam się niespełniona, a moje otoczenie stało się toksyczne. Nie mogłam pozwolić, by dalej zajmowało tak dużą część mojego życia. Tempo życia było szalone. Nawet kiedy zrobiłam sobie przerwę od programu i chciałam zwolnić, by spędzić czas z dziećmi, pęd nie ustawał. Dopiero teraz udało mi się na nowo zrozumieć potrzeby moich dzieci – wyznała w wywiadzie dla Vouge.

Kourtney rok temu założyła platformę internetową Poosh i oprócz spędzania czasu z dziećmi, to właśnie na rozwoju swojego biznesu chce teraz skupić swoją energię.


Kourtney Kardashian na okładce arabskiego Vouge'a

Kourtney Kardashian na okładce arabskiego Vouge'a

Kourtney Kardashian na okładce arabskiego Vouge'a

Kourtney Kardashian na okładce arabskiego Vouge'a

Kourtney Kardashian na okładce arabskiego Vouge'a

Kourtney Kardashian na okładce arabskiego Vouge'a

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×