Ona naprawdę pójdzie tak do ślubu? Fani zdemaskowali plany Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian już wie, jaki będzie miała strój podczas ślubu z Travisem Barkerem. Fani twierdzą, że daje im znaki w social mediach. Czy rzeczywiście udało im się odgadnąć?

Kourtney Kardashian, najstarsza ze słynnych sióstr Kardashianek, ma troje dzieci. Ojcem jej 11-letniego syna Masona Dasha, 8-letniej córki Penelope oraz 6-letniego Reigna jest jej wieloletni partner Scott Disick. Trzy lata temu zakończyli związek. Nie obyło się bez walki o utrzymanie relacji, ale ostatecznie to nie wyszło.

Od tamtej pory Kourtney prowadziła życie singielki. W styczniu zagraniczne tabloidy po raz pierwszy poinformowały o tym, że Kardashianka ma nowego partnera, którym jest Travis Barker, perkusista i założyciel grupy Plus 44. Przez długi czas utrzymywali w tajemnicy fakt, że są razem, choć kilkukrotnie udostępniane przez nich posty wskazywały na to, że spędzają wspólnie czas.

Przełomowym momentem okazały się 42. urodziny celebrytki. To wówczas Travis opublikował na Instagramie zdjęcia, które nie pozostawiały wątpliwości, że są parą. Od tamtej pory na ich social mediach nie brakuje dowodów na to, że połączyło ich gorące uczucie. Barker niejednokrotnie publicznie deklarował miłość, a fani pary nie mają wątpliwości, że ich ślub to tylko kwestia czasu.

Kourtney i Travis nie robią absolutnie nic, aby zdusić plotki, że się pobiorą. W rzeczywistości wydaje się, że wszystkie ich działania zmierzają w tym kierunku. Nie jest tajemnicą, że są zakochani i cieszą się rozpalonym do czerwoności, naładowanym namiętnością romansem.

Tymczasem fani Kourtney dowodzą, że wiedzą już, jaki strój wybierze na nadchodzący ślub.

Jaką suknię ślubną wybierze Kourtney Kardashian?

Wszyscy będą ubrani na czerwono? Fani są przekonani, że Kourtney Kardashian daje wskazówki na swoim Instagramie, że może iść do ołtarza w czerwonej sukni ślubnej.

Powiedziałem wam, wszystko jest czerwone – twierdzi w swoim filmie użytkownik TikTok @carolinejcrawford, odnosząc się do koloru ewentualnej sukni ślubnej Kourtney – Wszystko jest dosłownie czerwone. Będzie czerwony… Mówię wam! Czuję to w kościach i myślę, że ona nam to pokazuje.

Dowodem mają być zdjęcia na profilu Kourtney. Między innymi w czerwonej sukience, płaszczu, czy też jej córki w peruce o tej barwie.

Uważacie, że Kardashianka rzeczywiście w ten sposób daje sygnały fanom?


Kourtney Kardashian wybierze czerwoną suknię ślubną?

Kourtney Kardashian wybierze czerwoną suknię ślubną?

Kourtney Kardashian wybierze czerwoną suknię ślubną?

Kourtney Kardashian wybierze czerwoną suknię ślubną?

Kourtney Kardashian wybierze czerwoną suknię ślubną?

Kourtney Kardashian wybierze czerwoną suknię ślubną?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×