Koterski w windzie z Marcelą i synkiem. Kurdej-Szatan gratuluje. Jest riposta

Koterski, Leszczak, Kurdej-Szatan

Koterski, Leszczak, Kurdej-Szatan

Misiek Koterski opublikował na swoim Instagramie zdjęcie z Marcelą Leszczak i synkiem. Internauci gratulują powrotu do siebie, a wśród nich Barbara Kurdej-Szatan, która doczekała się riposty...

Związek Miśka Koterskiego i Marceli Leszczak, jest, delikatnie rzecz ujmując skomplikowany. Liczne rozstania i powroty powodują, że niektórzy pogubili się, na jakim etapie jest ich relacja. Nowe zdjęcie  pary wraz z synkiem, które pojawiło się na Instagramie aktora, spowodowało, że fani są przekonani o tym, że dali sobie kolejną szansę.

Skomentowała post także Barbara Kurdej-Szatan. Pospieszyła się jednak i doczekała się riposty.

Misiek Koterski z Marcelą Leszczak i synkiem w windzie. Kurdej-Szatan komentuje

Leszczak i Koterski długo razem zdobili warszawskie salony. Chętnie pokazywali się razem w social mediach i nie ukrywali, że łączy ich gorące uczucie. Gdy tylko pojawiali się razem na czerwonym dywanie, nie szczędzili sobie czułości. Owocem ich związku jest Fryderyk.

Od miłości do nienawiści jest jednak cienka granica. Para nie wytrzymała próby czasu i kilka miesięcy po lock downie, który okazał się być testem dla ich relacji, ogłosili, że zdecydowali się na rozstanie.

Koterski bardzo szybko znalazł pocieszenie. Związał się z Dagmarą Bryzek, z którą zaczął pojawiać się na imprezach. Ich uczucie jednak nie przetrwało, o czym poinformowała aktorka:

Nie jest tajemnicą, że już nie jesteśmy razem. Rozstaliśmy się w przyjaźni. Powód rozstania zostawię dla siebie. Będąc osobą publiczną wiedziałam, że będzie się to wiązało z takimi konsekwencjami. Nie żałuję oczywiście niczego, co się wydarzyło – zapewniała w rozmowie z Pudelkiem.

Tak szybko jak wybuchło, tak się tez wypaliło. Zaledwie moment po oświadczeniu aktorki, pojawiły się plotki, że Koterski i Leszczak znowu mają się ku sobie. Kiedy więc w sobotni wieczór Koterski opublikował zdjęcie z synkiem i jego matką, internauci natychmiast wywęszyli odświeżenie romansu.

Pod postem Miśka nie brakuje komentarzy, wśród których są gratulacje fanów, przekonanych, że rodzice Fryderyka wrócili do siebie:

  • I oby już na zawsze!
  • Uwielbiam ten team.
  • To jednak przeznaczenie 🙂 czasem trzeba spróbować z kimś innym, żeby przekonać się, że jednak poprzednia osoba jest tą jedyną  życzę szczęścia i wytrwałości!
  • I niech tak zostanie – piszą.

Pojawił się także komentarz Barbary Kurdej-Szatan:

Cudownie :))))) family – napisała.

Nie czekała długo na ripostę:

@kurdejszatan no nie do końca family.

Przypominamy, że Koterski i Leszczak nie zawarli związku małżeńskiego. Nie potwierdzili też, że ponownie są parą.


Misiek Koterski i Marcela Leszczak są znowu razem?

Misiek Koterski i Marcela Leszczak są znowu razem?

Misiek Koterski i Marcela Leszczak są znowu razem? - komentarz Basi Kurdej-Szatan

Misiek Koterski i Marcela Leszczak są znowu razem? - komentarz Basi Kurdej-Szatan

Marcela Leszczak i Misiek Koterski - Gwiazdy na Parapetówce w Garnizonie Sztuki

Marcela Leszczak i Misiek Koterski - Gwiazdy na Parapetówce w Garnizonie Sztuki

Komentarze