Niesmaczna wpadka w TVP. Posypały się przekleństwa. Widzowie nie mogli uwierzyć w to, co widzą

Koszmarna wpadka na antenie TVP

Koszmarna wpadka na antenie TVP

Niesmaczna wpadka na antenie TVP. Podczas wejścia na żywo posypały się przekleństwa. Widzowie nie mogli uwierzyć w to, co pojawiło się na ekranie.

O tym, że prowadzenie programów na żywo rządzi się swoimi prawami, niejednokrotnie przekonali się prezenterzy różnych stacji telewizyjnych. Nie sposób bowiem uchronić się od potknięć językowych, czasami trzeba nieoczekiwane wydarzenie obrócić w żart lub zmienić temat. Nie można też cofnąć słów, które padły na antenie.

Niedawno dowiedział się o tym Karol Gnat, który w Panoramie zaliczył spore potknięcie. Pomylił podstawowe informacje dotyczące Układu Słonecznego. Gdy komentował materiał Joanny Bukowskiej-Kasprzak o rywalizacji Jeffa Bezosa i Richarda Bransona o podróży w kosmos, powiedział:

A kiedy Słońce ponownie okrąży Ziemię i zatrzyma się niemal w tym samym punkcie, w telewizyjnej Dwójce usłyszą państwo znowu dźwięk Panoramy.

Wideo publikowaliśmy tutaj.

Koszmarna wpadka w TVP. Na antenie posypały się przekleństwa

O tym, że wejścia na żywo nie są wcale takie proste, przekonał się reporter TVP Szczecin. W zeszły czwartek w Chorwacji miał miejsce mecz drużyn Pogoń Szczecin i NK Osijek. Dziennikarka zaprosiła widzów na relacje nagraną w jednym z lokali, w którym kibice dopingowali swoich faworytów:

Teraz zapowiadane wcześniej sportowe emocje. W Chorwacji trwa mecz Pogoń Szczecin kontra NK Osijek, ale większość kibiców Dumy Szczecina ogląda go w Szczecinie, podobnie jak wierny kibic piłki nożnej Przemysław Plecan. Przemku, witaj i powiedz, jaki jest wynik i jakie emocje podczas meczu?

Reporter połączył się ze studiem i nawiązał do atmosfery panującej w tym miejscu. Mówił, że fantastycznie ogląda się mecz wśród kibiców. Gdy chciał kontynuować swoją wypowiedź, w słowo wszedł mu mężczyzna, który nie potrafił się pohamować i zaczął używać wulgaryzmów. Te padły m.in. pod adresem Telewizji Polskiej:

***** TVPiS

Kochani, zobaczcie co tu się odtefałpiło (koniecznie z głosem)…Źródło: @Gnoj2013Przy okazji zerknijcie do komentarza, bo się inba Ogórek-Rusin szykuje XD

Posted by Oglądam "Wiadomości", bo nie stać mnie na dopalacze on Friday, July 30, 2021

Internauci nie pozostawili materiału bez reakcji. W social mediach dzielą się swoimi przemyśleniami na ten temat:

 • Co się dziwić… kilka , może nawet i kilkanaście , osób zgnoiło TVP….Na odbudowanie prestiżu i wiarygodności pewnie trzeba będzie poczekać z 10 , może i z 15 lat.
 • Jak widze takie zachowanie gościa, to zaczynam darzyć sympatią TVPis.
 • Kibic po prostu ośmiogwiazdkowy. Aż nie wierzę w to, co widzę.
 • Wojna Polska-Polska ciąg dalszy i się nie skończy nigdy :)))) miłego wieczoru.
 • Nie sądziłem, że kiedykolwiek to napiszę …BRAWO KIBICE !!

Podzielacie te opinie?


Koszmarna wpadka na antenie TVP

Koszmarna wpadka na antenie TVP

Koszmarna wpadka na antenie TVP

Koszmarna wpadka na antenie TVP

Koszmarna wpadka na antenie TVP

Koszmarna wpadka na antenie TVP

Komentarze

 • Jezus jest drogą, prawdą i zyciem pisze:

  Ze słońcem, który okrąża Ziemię to akurat prawdę powiedział. Prace naukowe na podstawie grafik komputerowych. 😀 Skoro w 2 lata udało się całkowicie zmienić ludziom postrzeganie rzeczywistości to co można zrobić w 100 lat przy użyciu propagandy i prania mózgu. Im człowiek starszy to widzi, że ta nasza rzeczywistość jest trochę inna niż nam się mówi w szkole czy w środkach masowego przekazu.

 • Hania pisze:

  Żenująca tv rządowa jest niestety oglądana,ubolewam że muszę płacić na pensję min.Jacka Kurskiego i innych jemu podobnych.

 • Gość pisze:

  A mi się bardzo spodobała reakcja tego kibica
  I trudno go obwiniać za wulgaryzmy,bo na to pisowskie tałatajstwo słów brakuje i ciężko w cywilizowany sposób,mówić o czymś co nie cywilizowane
  Po prostu kolejne kłamstwo tvpis wyszło na jaw”Super atmosfera itd.”

 • Wlaskutasmani pisze:

  Nie ma to jak klikbajt do zwabienia czytelników…

 • Gość pisze:

  Komentarz myślą nieskalany

 • Lydia pisze:

  Ludzie czy wy nie rozumiecie ze ci celebryci i media i politycy specyjalnie wami manipulują tymi wulgaryzmami,,Czy chcecie ze Polak kojarzył się z ku…….rwą ,,,Co oni zeobili z waszymi głowami i językiem??Co najgorsze kobiety czasami są wylgarniejsze od mężczyzn ,,Przerażajace chamstwo i brak klasy,,Niezależnie od strony politycznej jeżeli wyrażacie i poparcie chamstwu jesteście pozbawieni klasy ,,

 • Gość pisze:

  Właśnie

 • Ola pisze:

  Nie pasuje wam TVN ,bo prawda kole w aureole.

 • Gość pisze:

  Chamstwo i rynsztok! Żenada!

 • Gość pisze:

  W każdej telewizji tak jest TVN również

 • Bas pisze:

  Tak samo jest w TVN

 • Gość pisze:

  Łeeee… myślałem, że prowadząca coś powiedziała niestosownego jak ta „tępa dzida” Dekiert! 😛🤔

 • Gość pisze:

  Super !!!!

 • Gość pisze:

  Tvpis to 24 godziny na dobę szczucia na polityków Koalicji Obywatelskiej, a zwłaszcza na jej najmocniejsze ogniwo. Poza tym nic więcej tam się nie dzieje. Co te tłumoki zrobiłyby, gdyby nie Koalicja Obywatelska?

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×