Martyna Wojciechowska nie była pierwszą żoną Przemka Kossakowskiego. Poprzedni rozwód był dla niego traumą

Przemek Kossakowski

Przemek Kossakowski

Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska rozstali się. Nie jest to pierwsze nieudane małżeństwo podróżnika. Pierwszy raz rozwiódł się, zanim skończył 40 lat. Co wiadomo na ten temat?

Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska od ponad dwóch lat stanowili najpiękniejszą parę w show-biznesie. Każde z nich było po przejściach i nieudanych związkach i wydawało się, że w końcu odnaleźli prawdziwą miłość. Połączyło ich nie tylko żarliwe uczucie, ale także wspólna pasja do podróży. Zakochani na samym początku niewiele mówili o tym co ich łączy, lecz z czasem przestali ukrywać związek i chętnie udzielali kolejnych wywiadów. Na kilka miesięcy przed ślubem, który odbył się w październiku, prowadząca program Kobieta na krańcu świata pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym.

Narzeczeni nie zdradzili wcześniej żadnych szczegółów uroczystości, ale szczęśliwy pan młody szybko pochwalił się pierwszymi kadrami z wesela. Mogliśmy zobaczyć na nich nie tylko obrączki, jakie wybrali, ale także piękną sukienkę Martyny. Z czasem do sieci zaczęły trafiać kolejne zdjęcia i nagrania z kameralnej uroczystości, która odbyła się niedaleko Warszawy.

Przemek Kossakowski był już żonaty. Z kim był związany?

Wczoraj plotkarskie media obiegła wiadomość o rozstaniu Martyny i Przemka. Jako pierwszy o wszystkim poinformował portal Pudelek. Podróżnik miał wyprowadzić się od żony zaledwie dwa miesiące po ślubie i to on podjął decyzję o rozstaniu. Martyna zaczęła dostawać na Instagramie wiele słów wsparcia, za które dziękowała fanom. Jedna z obserwatorek napisała, że „małżeństwo nic nie znaczy”. Martyna szybko odniosła się do jej słów:

Znaczy wszystko. Ale nie dla każdego, niestety – stwierdziła Martyna.

Martyna jak do tej pory była zaręczona już pięć razy, lecz dopiero z Przemkiem udało jej się zalegalizować związek. Podróżnik ma na swoim koncie już jedno nieudane małżeństwo. O swojej żonie wspomniał w jednym z wywiadów.

Sprzedałem mieszkanie i kupiłem dom na wsi. Byłem już wtedy żonaty. Żona nie miała nic przeciwko tej zmianie. Przez pierwsze pół roku remontowałem dom. (…) Byłem bez grosza. Rozpadło się moje małżeństwo. (…) Bez kobiety, dzieci, roboty. Nie miałem pracy, zaczęła dopadać mnie depresja – mówił w wywiadzie dla Twojego Stylu.

Przemek nie zdradził, kim była jego żona oraz jak doszło do rozpadu małżeństwa. Wiadomo jednak, że niezwykle przeżył rozstanie, które doprowadziło go do załamania.

Zbliżałem się do czterdziestki, rozwiodłem się, moje życie prywatne było totalnie zrujnowane, nie miałem pracy, brakowało mi pieniędzy i nie widziałem żadnych perspektyw na przyszłość – wspominał w rozmowie z Plejadą.

Jak do tej pory Przemek nie wypowiedział się na temat zakończenia małżeństwa z Martyną i wyprowadzki, na którą miał się zdecydować krótko po ślubie.


Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na randce

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na randce

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski - 3 miesiące po ślubie

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski - 3 miesiące po ślubie

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×