Kosmetolog odpowiada Pawłowi z „Love Island”: „Większość zarzutów to kłamstwo”. Doczekała się ostrej reakcji ze strony celebryty

Paweł z

Paweł z "Love Island" odpowiada kosmetolog

Paweł Tyburski z Love Island ogłosił, że ma za sobą nieudane zabiegi medycyny estetycznej. Oskarżył kosmetolog, która odpowiedziała na jego zarzuty. Celebryta nie zostawił tego bez reakcji.

Paweł Tyburski stał się popularny dzięki udziałowi w pierwszej edycji Love Island. Wyspa miłościW telewizyjnym show wziął udział ze swoim bratem bliźniakiem Pawłem. Na podbój show-biznesu ruszyli tuż po tym, jak poddali się kilku zabiegom estetycznym, które poprawiły ich wygląd.

Pierwszy z panów nieco usunął się w cień i zniknął z social mediów. Niedawno jednak powrócił i wyjaśnił powód swojej nieobecności. Ujawnił, że wykonał kilka zabiegów kosmetycznych. Efekt końcowy go nie zadowolił, o czym poinformował na Instagramie. W jego wyglądzie nastąpiły nieodwracalne zmiany.

Kosmetolog odpowiada Pawłowi z Love Island

Gdy wyznanie celebryty odbiło się szerokim echem w mediach, kosmetolog, która wykonywała zabiegi Pawłowi, postanowiła zabrać głos. Napisała oświadczenie, które pojawiło się na łamach Pudelka. Podkreśliła w nim, że jest przerażona ilością hejtu, który na nią spadł. Uważa, że „większość zarzutów to kłamstwo”:

Tak, wykonywałam zabiegi na twarzy u Pawła Tyburskiego, ale nie takie, o jakich mówi. Paweł zgłosił się do mnie, bo nie był zadowolony z wyglądu swojej twarzy i poprzednio wykonanych zabiegów.

Anna dodała, że Paweł, w przeciwieństwie do jego brata bliźniaka, nie stosował się do zaleceń:

Zabiegi wykonałam u obojga braci. Piotr i Paweł zupełnie inaczej zachowali się tuż po zabiegu. Piotr cierpliwie odczekał wskazany przeze mnie czas po zabiegowy, natomiast Paweł zaczął działać na własną rękę, bez konsultacji ze mną, udając się do innego gabinetu.

Napisała też, że była przekonana, iż celebryta odstawił sterydy. Dlatego zdecydowała się wykonać zabieg:

Niestety Paweł miał już spuchniętą buzię od sterydów. Paweł zapewniał mnie, że odstawił sterydy, dlatego wykonałam zabieg. To Paweł sam sobie zaszkodził wbrew moim zaleceniom, bo cały czas dążył do nieosiągalnego ideału. To on mógł sobie zaszkodzić przez potajemne udanie się w nocy do innego gabinetu i niemówieniu całej prawdy. Nie jest tak, jak opowiada Paweł odnośnie wejścia na moją posesję. Paweł Tyburski wtargnął na moją posesję, przechodząc przez wysoki płot, gdyż bramka była zamknięta. W domu była jedynie moja młodsza córka z koleżanką. Otworzyła drzwi, gdyż myślała, iż puka do nich siostra, która zapomniała zabrać kluczy. Nawet nie przypuszczała, że ktoś mógł przeskoczyć przez płot.

Podobno celebryta domagał się poprawek. Ponoć nie przeszkadzał mu fakt, że kosmetolog nie ma w domu:

W momencie, kiedy otworzyła drzwi, Paweł Tyburski zażądał od niej, abym to ja wykonała mu zabiegi. Kiedy moja córka wskazała, że nie ma mnie w domu, on chciał, by zrobiła to nastolatka. Ostatecznie deklarował, że wystarczy, że go wpuści i on sam wykona na sobie zabieg. Takie działanie świadczy tylko o tym, jak bardzo jest uzależniony i zdesperowany. Wystraszona córka najpierw zadzwoniła do mnie, a później na policję. Paweł Tyburski dopiero po tym, jak usłyszał, że jest wzywana policja, zaczął odchodzić, jednak w kierunku nastolatki i jej koleżanki skierowane zostały zapewnienia, że „jeszcze wróci”. Cała sprawa została zgłoszona tego samego dnia na policję.

Sprawa została skierowana na drogę sądową. Kosmetolog boi się o zdrowie i życie swoich bliskich:

Boję się o zdrowie i życie swoje i najbliższych, bo ludzie są zdolni do wszystkiego. Mam nadzieję, że w tej sprawie sprawiedliwość wymierzy sąd. Zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstw przez Pawła Tyburskiego zostało złożone już 2 miesiące temu i sprawa karna jest w toku. Najwyraźniej nawet to nie jest w stanie go zatrzymać.

Paweł Tyburski odpowiada na słowa kosmetolog

Paweł z Love Island nie pozostawił tego bez reakcji. Opublikował długie oświadczenie na Instastory, w którym podkreśla, że marzy o tym, by kosmetolog dopadła sprawiedliwość:

Wszyscy pewnie, którym zrobiła krzywdę, nie stosowali się do zaleceń… Uwierzcie mi, że żadna walka z tym człowiekiem nie będzie prosta, mi nie chodzi o żadne pieniądze, odszkodowanie, one nie przywrócą mi mojej twarzy, mam je w du..ie,  ale modlę się, żeby tą kobietę dopadła w końcu sprawiedliwość.

Dodał, że zarówno on, jak i jego brat nie mieli zamiaru korzystać z zabiegów, w których używane są kwasy:

Przyjeżdżając do Pani Anny Mazur nie mieliśmy zamiaru wykonać żadnego zabiegu z użyciem kwasu! To ona miała swoją wizję na to, co by zrobiła, żeby było lepiej.

Wymienił, co jego zdaniem było zupełnie niepotrzebne:

Idiotyczne było to, żeby usunąć nam mięsień i wyostrzyć i uzupełnić kwasem […]. Tak samo bzdurą było to, że dodając nam kwastu w policzki, w dodatku podając nam kwas w krawędzi policzków, wyglądało to jak alieny […]. Miało to spowodować, ze bruzdy się zniwelują, a dodatkowy tłuszcz rozpuści preparatem, o który mam największy żal do niej.

Gwiazdor Love Island napisał też, że kosmetolog próbuje odwrócić uwagę od tego, co zrobiła:

Najprościej jest mnie zaatakować, zrobić wariata uzależnionego od kwasu […],  ale to jest stały schemat u takich ludzi…, bo to jej jedyna obrona. Próbuje wszystkim dookoła mnie oczernić, ośmieszyć, zrobić ze mnie zabójcę kota, porywacza, psychopatę, żeby odwrócić uwagę od najważniejszego i najistotniejszego! Od tego, że wykonała mi zabieg, którego nie powinna!

Paweł dołączył treści wiadomości, które wymieniał z kosmetolog. Pokazał też komentarze innych niezadowolonych osób. Te znajdziecie w galerii.


Paweł z

Paweł z "Love Island" odpowiada kosmetolog

Paweł z

Paweł z "Love Island" odpowiada kosmetolog

Paweł z

Paweł z "Love Island" odpowiada kosmetolog

Komentarze

 • Aneta pisze:

  Jestem jej klientka od 3 lat …wiem jedno przez wiele lat miala ,nieskazitelna opinie i 5 gwiazdek …setki klientek dziesiątki setek zadowolonych klientek ,dziwne ….a jak dla mnie jednoznaczne ze 5 gwiazdek znikło i zrobilo się z nich 2 gwiazdki po incydencie z tyburskim…. negatywne opinie wysypały się jak grzyby po deszczu oczywiście
  że konta to fałszywki…facet ma problem ale nie z twarzą a z głową, klinika psychiatryczna się kłania, zdjęcia które zamieścił – na siłę chce pokazać jak kiepsko wygląda zaczesana grzywką na czoło, nie ogolony a przy okazji zapomnial że przytył, sterydy? Być może więc niech nie zwala winy na kosmetolog…powinien się ogarnąć…współczuję Pani Mazur ,naprawdę bo czlowiek który ma 27 lat i jest próżny jak dzwon Zygmunta i robi z siebie ofiarę ,nawet nie powinien wypowiadać się w mediach powinien udać się do zakładu psychiatrycznego i zająć się zawartosia umysłu a nie stanem fizycznym ,kiedy głową będzie zdrowa to nie będzie latać po kosmetologach .to na tyle .trzymam kciuki za Pania Anię i mam nadzieję że albo Tyburski wyzdrowieje albo znajdzie inna ofiarę, chociaż tego nikomu nie życzę…pozdrawiam czytających, mam 48 lat bylam bardzo zmeczona przez życie co bardzo mocno odbiło się na mojej buzi ,Pani Ania odjęła mi 20 lat …

 • Gość pisze:

  No i dobrze mu , okropny był i chamski . Po ch.. łazi gdzie nie trzeba .Teraz szuka współczucia czy kasę chce wyciągnąć .

 • Ania pisze:

  Te, co proponują przywrócenie służby wojskowej niech same idą na mięcho armatnie. Przymusowe wojsko nigdy nie robiło z nikogo mężczyzny. Ci, co sobie nie radzili, popełniali tam samobójstwa. Inni nauczyli się kraść, palić papierosy (by mieć „przerwę na papierosa” i móc odsapnąć), leserować, wykonywać bezsensowne prace dla picu, np. zrywanie liści z drzew, malowanie trawy na zielono czy też w ramach tzw. fali dręczyć niższe roczniki…

  Jakoś tak się działo, że do wojska trafiali biedniejsi, z małych miejscowości. Co cwańsi robili wiele, aby swoich synów wyreklamować od wojska.

 • Gość pisze:

  Botox i kosmetyczka??
  Naprawdę??
  To tak jak amputacja nogi i stomatologa

 • Gość pisze:

  A ja uważam że mają rację że to nagłaśniają to że pisze chaotycznie ? Nie on jest poprostu już zdesperowany bo popełnił wcześniej parę błędów był bardzo pewny siebie za pewny i teraz przez to jest mnóstwo ludzi którzy mu nie wierzą skorzystali z medycyny i nikomu nic do tego może warto wziąć to do siebie i idąc na taki zabieg lub podobny upewnić się jaka opinie ma dany kosmetolog czy lekarz coraz więcej ludzi chodzi i nie tylko kobiet żeby się ” upiększyć” więc warto posluchac chłopaka co ma do powiedzenia moim zdaniem ludzie którzy ich wypromowali producenci LI powinni odezwać się i wziąć sprawy w swoje ręce jest mnóstwo firm które proponują ” influeserą” zabiegi na Free w zamian za reklamę każdy kto miałby możliwość zastanowimy się czy pójść jak za darmo oni skorzystali niestety poszło coś nie tak ale uważam że jeśli babeczka tylu osobom zrobiła krzywdę to jest coś na rzeczy może ona robi to specjalnie bo czuje się bezkarne i oszpeca ludzi A wszystkie komentarze tutaj napisane są przez jej sekte no nie wiem dziwna babka

 • Gość pisze:

  Wszystkie komentarze są The Best , nic tylko czytać 😂😂

 • Gość pisze:

  Nie rozumiem takich ludzi…

 • Gość pisze:

  Mam nadzieję że prawda wyjdzie na jaw, acz kolwiek bardziej wierzę Pani Kosmetolog 😁

 • Gość pisze:

  Faceci poprawiają sobie twarz ? Coś z głową nie tak ?? Najlepiej teraz oczerniać kosmetolog .. Co za idiota ..

 • Zuza pisze:

  Wystarczy przypomnieć sobie ich występ w.”Love….” Od razu wiadomo
  z kim ma się do czynienia.

 • Goenek pisze:

  Ale bezmozgowscy.Chcą zaistnieć ponownie w mediach a ludzie dają się nabrać. Żenujące towarzystwo mające sieczke zamiast mózgu. Jak mozna to czytać.

 • Gość pisze:

  Duzo komentarzy kolezensko rodzinno kosmetologicznych!
  A co wtedy jesli to prawda?
  Kto chcialby byc takim krolikiem doswiadczalnym ?

 • Tess pisze:

  Dwa durne, prymitywne typy w gabinecie kosmetologicznym zamiast w wojsku. No brawo fiuta powinna wam obrzezać

 • Gość pisze:

  Bezmózgu Baran

 • Gość pisze:

  Chce wyrwać kase i tyle. A że trochę mu się przytyło nie pisze.

 • Paweł pisze:

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Gośćjaa pisze:

  Jakim to idiota trzeba się urodzić żeby robić sobie jakieś zabiegi na twarzy i ogólnie ze swoim ciałem ! Maskara

 • Gość pisze:

  Na zabiegi medycyny estetycznej do kosmetyczki Grażynki czy tylko lekarza byś poszła 😜?

 • Malami8725 pisze:

  Sam sobie jest winien. Facet ma fajna twarz jest bardzo przystojny i idzie robić sobie krzywdę jakimiś kwasami. Kiedy tacy ludzie zrozumieją ze bez tego gówna wyglądają lepiej

 • Gość pisze:

  Jaka z niego gwiazda!!!!!!

 • Gość pisze:

  Ten Pan tak chaotycznie pisze, że głowa mała… Z tego co coś tam rozumiem to można preparatami zmienić napięcie mięśni np. są bardziej napięte i wtedy twarz jest bardziej napięta rysy wyostrzone … Ale usunąć mięsień może tylko chirurg… I dziwnym trafem jego brat jakoś nie stęka na problemy z twarzą

 • GośćMika pisze:

  Móg£ sobie mózg poprawić:)A na twarzy nic nie widać,dla tragizmu nawet się nie uczesał.Masakra.

 • Gościówa pisze:

  Zniewieściały głupek. Przywróccie służbę wojskową, niech faceci znów będą prawdziwymi facetami a nie jołopami.

 • Gość. pisze:

  Nie widzę różnicy, najlepsza jest grzywunia haha

 • Gościowa pisze:

  Sama miałam przypadek że mimo 3X ZWRÓCENIA UWAGI ŻE NIE ŻYCZĘ SOBIE PUBLIKACJI ZDJĘĆ to kosmetyczka wrzuciła na wszystkie media. Te wszystkie kosmetyczki są pieprzeniete można mówić jedno a one swoje. Nie znam typa ale mu wierzę. Te wszystkie kosmetyczki w Warszawie to jakieś pieprzone Grażyny którym kasa uderza do głowy i uważają się za wszechwiedzące a potem wychodzą niekompetencje i ludzka krzywda.

  Raz byłam z koleżanka na botox i zapytałam o przeciwskazania do zabiegu a ona ze NIE MA ŻADNYCH!!! Odmówiłam i wyszłam

  Wierzę jemu

 • Gość pisze:

  Gdzie Ci mężczyźni …prawdziwi tacy..😂😂😂😂

 • Gość pisze:

  Jestem za przywróceniem obowiązku wojskowego u wszystkich młodych mężczyzn. Może w końcu przestaliby zajmować się damskimi sprawami. Faceta nie przypomina to ani z wyglądu, ani tym bardziej z zachowania.

 • Drwal pisze:

  Półgłówek z przerośniętym ego, nikt mu nie kazał u niej tego robic

 • Gość pisze:

  A moze by tak do wojska poszedl ! Zrobia z niego prawdziwego chloptasia !

 • 🤣 pisze:

  Po co w ogóle robić z tego aferę na całego 🤣
  Chciałeś zrobić, wybrałeś gabinet i osobę do tego upoważnioną, nie podoba się…. To weź się w garść i załatw to osobiście. A nie wylewasz żale, wszędzie gdzie się da.
  Po za tym jaki facet robi sobie, aż tyle zabiegu???
  Ja uważam, że żaden mężczyzna/kobieta w tak młodym wieku nie powinni się tak oszpecać.

 • Gość pisze:

  Kiedy komentarze są lepsze od artykułu 😂😂

 • Tony pisze:

  Po prostu obrala dwóch burakow

 • Gość pisze:

  Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia… a poza tym to wiatr w glowie hula u tego pana…

 • Beata pisze:

  Jak dla mnie to ten gość wygląda tak samo przed i po tym zabiegu. Zmiana polega tylko na grzywce i skrzywionej w grymasie niezadowolenia twarzy.. Beznadziejny pustak.. Ma za dużo kasy? Może wspomógłby jakieś chore dziecko na stronie się pomaga. pl? Facet, zajmij się czymś pożyteczniejszym niż gapienie się w lustro!

 • Gość pisze:

  Swiat ma naprawde wazniejsze problemy

 • Niki pisze:

  Szukajcy sensacji wokol siebie bo juz dawno nie bylo o nich sluchac… Dla mnie jak chcieli tak mieli trudni:) a i tak wygladaja jak keni mysla ze sa piekni i wg kazda moga miec a tak naprawdę to pustaki!!! 🙂

 • Polka pisze:

  Ale jak usunąć mięsień….a zamiast usuniętego mięśnia wstrzyknąć kwas…bo nie bardzo kumam??

 • Gość pisze:

  Bez komentarza

 • Gość pisze:

  Szczur ta kosmetolog niech ją szlag!

 • ewka pisze:

  facet o wyglądzie Kałmuka…..

 • Goś pisze:

  I po co się upiększali!!