Polsat wywraca wiosenną ramówkę do góry nogami. „TzG” to był dopiero początek zmian

Koronawirus

Koronawirus

Koronawirus w Polsce rozwija się błyskawicznie. Polsat podjął decyzję o zawieszeniu kolejnych programów. Które znikną z anteny? 

Koronawirus w Polsce z każdym dniem bardziej się rozprzestrzenia. Chociaż do naszego kraju dotarł dopiero na początku marca, mówi się o 111 przypadkach zachorowań. Wśród nich są aż trzy ofiary śmiertelne. By zminimalizować ryzyko, odwołano imprezy masowe, zamknięto kina, teatry, baseny, apeluje się, by bez potrzeby nie wychodzić z domu.

W trosce o bezpieczeństwo osób pracujących, a także biorących udział w programie Taniec z gwiazdami, podjęto decyzję o przeniesieniu konkursu na jesień, o czym poinformował widzów i gwiazdy Krzysztof Ibisz. Dziennikarz w rozmowie z Jastrząb Post ocenił, że jest to dobra decyzja:

Idąc na próby czułem, że może to być nasz ostatni program. My będąc na nagraniach, nie mamy jak sprawdzać mediów. O tym, że taką decyzję podjął premier – o zamknięciu restauracji, centrów handlowych i wprowadzeniu wyjątkowego stanu, dowiedziałem się po programie. Moim zdaniem rząd bardzo dobrze reaguje na sytuację, niech każdy zrozumie, że jest ona bardzo poważna. Uczmy się na błędach innych i nie powielajmy ich.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo The Four odwołane

Dzień później Maciej Dowbor ujawnił, że nagrywanie nowych odcinków show Twoja Twarz Brzmi Znajomo zostało wstrzymane. Informacje te zostały oficjalnie potwierdzone przez stację. Ogłoszono, że program znika z anteny aż do jesieni.

???? Ważny komunikat! ????

Drodzy Widzowie!W trosce o bezpieczeństwo osób zaangażowanych w produkcję naszego programu, trzynasta edycja zostaje przeniesiona na jesień ‼Dbajcie wszyscy o siebie i #zostańciewdomach. Będziemy tęsknić ❤Do zobaczenia wkrótce!

Opublikowany przez Twoja twarz brzmi znajomo Sobota, 14 marca 2020

Z anteny znika też The Four. Bitwa o sławę. Na jak długo? Na ten moment nie ujawniono szczegółów.  Produkcja zdradziła jednak, że show czasowo zostaje wstrzymane.

Kochani, wrócimy do Was wkrótce ze szczegółami na temat emisji programu The Four. Bitwa o sławę, a tymczasem #zostańciewdomu, dbajcie o siebie i swoich bliskich! Do zobaczenia — czytamy w oficjalnym komunikacie.

The Four. Bitwa o sławę – Ważny komunikat

Kochani, wrócimy do Was wkrótce ze szczegółami na temat emisji programu The Four. Bitwa o sławę, a tymczasem #zostańciewdomu, dbajcie o siebie i swoich bliskich! Do zobaczenia ????

Opublikowany przez The Four. Bitwa o sławę Sobota, 14 marca 2020

Będziecie tęsknić za tymi programami?

Zobacz także: „Taniec z gwiazdami” przerwany. Załamana Julia Wieniawa pociesza się w ramionach Terazzino. Smutny widok


The Four. Bitwa o sławę — produkcja nowych odcinków zawieszona

The Four. Bitwa o sławę — produkcja nowych odcinków zawieszona

Twoja Twarz Brzmi Znajomo — produkcja nowych odcinków zawieszona

Twoja Twarz Brzmi Znajomo — produkcja nowych odcinków zawieszona

Natalia Szroeder , Agata Nizinska The Four.Bitwa o sławę

Natalia Szroeder , Agata Nizinska The Four.Bitwa o sławę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×