Szukaj

Madzia Wójcik zorganizowała „mini imprezkę”. Lista gości nie ma końca. Nieźle zaszalała

Koronawirus w Polsce: Madzia z Big Brothera urządziła domówkę, czym pochwaliła się na Instagramie. Jak na jej pomysł zareagowali fani? Kogo zaprosiła?
Madzia Wójcik - domówka

Madzia Wójcik - domówka

Koronawirus w Polsce z każdym dniem coraz bardziej się rozprzestrzenia. W poniedziałkowe południe potwierdzono aż 150 przypadków zachorowań, z czego niestety aż 3 to ofiary śmiertelne. By walczyć z rozprzestrzenianiem się choroby, polski rząd zamknął kina, baseny, restauracje, a także odwołał imprezy masowe i koncerty.

Madzia z Big Brothera urządziła domówkę. Jak zareagowali jej fani?

Gwiazdy zachęcają, by w miarę możliwości nie opuszczać swojego mieszkania. W akcję #zostanwdomu zaangażowali się aktorzy, piosenkarze, znane osobistości ze świata mediów. Włączyła się w nią także Madzia z Big Brothera, która zdobyła się na odważny krok. Zorganizowała domówkę, na którą zaprosiła każdą chętną osobę.

Jak można do niej dołączyć? Okazuje się, że nie fizycznie, a telepatycznie, o czym Wójcik poinformowała w opisie pod zdjęciami:

Dla wszystkich znudzonych domową kwarantanną zapraszam do dołączenia się telepatycznie do mojej domowej mini imprezki. Dress code oczywiście różowy, glitter, confetti i balony mile widziane a pozytywny humor obowiązkowy!!!! Łączmy się i zarażajmy pozytywnym myśleniem. Kto jest chętny?

Chociaż propozycja Madzi wcale nie zagrażała zdrowiu, nie każdemu się spodobała. Pod wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci pisali:

  • Z miłą chęcią dołączę do Twojej domowej imprezki. Drineczki i koreczki z dostawą pod drzwi.
  • Co to za propozycja… Epidemia jest, a Ty tutaj z jakąś imprezą wyjeżdżasz. Słabe to jest…
  • Ciekawy pomysł, chętnie do was dołączę telepatycznie.

A Wy co sądzicie o tym pomyśle?

Zobacz także: Madzia Wójcik w różowym bikini rozgrzewa internet. Dopiero teraz widać, jak wysportowaną ma sylwetkę


Madzia Wójcik zorganizowała imprezę

Madzia Wójcik zorganizowała imprezę

Madzia Wójcik zorganizowała imprezę

Madzia Wójcik zorganizowała imprezę

Madzia Wójcik zorganizowała domówkę

Madzia Wójcik zorganizowała domówkę

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Uwielbiam jej styl i wszystkie te kolorowe ubrania. Lubię jej głos i chętnie słucham co mówi. Czekam niecierpliwie na następne show z jej udziałem. Piękna kobieta

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×