Szukaj

Koronawirus w Polsce, a poseł PiS zrobił imprezę na 250 osób. Naraził zdrowie prezydenta

Koronawirus szaleje, ale nie wszyscy Polacy zdają sobie sprawę z powagi sytuacji. Najgorsze, że skrajną nieodpowiedzialnością wykazał się poseł Grzegorz Woźniak, osoba będąca na świeczniku, która powinna dawać przykład. Naraził przy tym Prezydenta RP.

Andrzej Duda

Mateusz Morawiecki w ubiegłą środę potwierdził powagę sytuacji, w jakiej się znaleźliśmy i zamknął szkoły, instytucje użyteczności publicznej, zakazano zgromadzeń powyżej 50 osób. Ogłoszono stan zagrożenia epidemicznego. Premier poinformował także o przywróceniu granic.

Koronawirus zdążył już zabić w Polsce trzy osoby. Nikt nie wie, ilu tak naprawdę jest zarażonych, bo wielu pacjentów wciąż czeka na wyniki badań. Mówi się o ponad 120 przypadkach. Sytuacja jest naprawdę poważna.

Niestety, o ile większość Polaków dostosowała się do zaleceń, to skrajną nieodpowiedzialnością, a nawet — trzeba być brutalnym — głupotą, wykazał się poseł PiS Grzegorz Woźniak.

Grzegorz Woźniak: zorganizował imprezę na kilkaset osób w dobie koronawirusa

Grzegorz Woźniak, poseł PiS, nie zważając na wszystkie dyrektywy i na fatalną sytuację w całej Europie Zachodniej, spowodowana rozprzestrzenianiem się koronawirusa, zaledwie kilkadziesiąt godzin po konferencji premiera, postanowił urządzić huczne imieniny. Zaprosił na nie łącznie kilkaset osób.

Przyszło jakieś 200-250 osób, jak na weselu. Byli między innymi radny PiS i dyrektor szpitala w Garwolinie Krzysztof Żochowski oraz syn posła Woźniaka – zdradził Super Expressowi uczestnik imprezy.

Takie zgromadzenie ludzi to skrajna nieodpowiedzialność. Grozę sytuacji zwiększa fakt, że syn posła organizującego swoje imieniny, to piłkarz, który na co dzień gra w jednym z klubów w północnych Włoszech. Ojciec miał go osobiście stamtąd przywieźć kilka dni temu.

Poseł Woźniak nie chciał skomentować zaistniałej sytuacji:

Nie udzielam informacji na temat prywatnych spotkań.

Grzegorz Woźniak - poseł PiS

Grzegorz Woźniak – poseł PiS

W jaki sposób zagrożony był prezydent? Otóż Andrzej Duda wizytował szpital w Garwolinie, a tam chętnie pozował z nim do fotografii obecny na imprezie imieninowej Krzysztof Żochowski. Nie wiadomo, czy po imieninach zrobił test na obecność koronawirusa.

I co wy na to? Nieodpowiedzialność? Głupota? Nie w takie sposób zatrzymamy epidemię.

Zobacz także: Pogrom w telewizji. Ulubione seriale Polaków znikną z anteny przez pandemię koronawirusa


Grzegorz Woźniak - poseł PiS

Grzegorz Woźniak - poseł PiS

Andrzej Duda spot wyborczy 2020

Andrzej Duda spot wyborczy 2020

Camilla Parker-Bowles w Polsce. Andrzej Duda – Obchody 75. rocznicy wyzwolenia KL Auschwitz-Birkenau

Camilla Parker-Bowles w Polsce. Andrzej Duda – Obchody 75. rocznicy wyzwolenia KL Auschwitz-Birkenau

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×