Szukaj

Gala Fame MMA odbędzie się mimo zakazu. Kontrowersyjna decyzja organizatorów

Gala Fame MMA odbędzie się w sobotę, 28 marca. Mimo zakazu o organizacji imprez masowych wydarzenie się odbędzie. Co na to internauci?
Fame MMA. Fot. Instagram

Fame MMA. Fot. Instagram

Koronawirus w Polsce rozprzestrzenia się z każdym dniem. By zmniejszyć ryzyko kolejnych zachorowań, rząd podjął szereg działań, które mają ochronić przed kolejnymi zakażeniami. Odwołano koncerty, zamknięto puby, kina, baseny, jedzenie z restauracji można zamawiać jedynie na wynos. Od wielu dni gwiazdy apelują, by nie wychodzić z domu bez potrzeby.

Gala Fame MMA odbędzie się zgodnie z planem. Kontrowersyjna decyzja

W trosce o bezpieczeństwo wiele z gwiazd przełożyło koncerty na późniejszy termin, podobnie jak producenci programów telewizyjnych, którzy zdjęli z anteny swoje flagowe programy. Chociaż wiele osób zdaje sobie sprawę z powagi zagrożenia, jakie niesie koronawirus, nie wszyscy odwołali zaplanowane wcześniej wydarzenia.

W sobotni wieczór odbędzie się Gala Fame MMA. Decyzję organizatorów próbował zablokować Urząd Miasta Katowice, to jednak się nie udało, o czym poinformowano w oficjalnym komunikacie:

Byliśmy zmuszeni zmienić lokalizację, ale spokojnie. Jesteśmy na to przygotowani. Urząd Miasta Katowice oraz służby sanitarno-epidemiologiczne zablokowały produkcję w hali MCK, wymuszając na prezesie obiektu odstąpienie od umowy, mimo iż nie byli w stanie wskazać naruszenia przepisów ze strony Federacji.

Wiadomość podzieliła internautów. Gdy część pisała, że gala powinna zostać odwołana, druga cieszyła się z takiej decyzji:

  • Zdrowie powinno być ponad wszelkim biznesem. Niestety, FAME za wszelką cenę naraża zdrowie zawodników, trenerów a przede wszystkim ich rodzin oraz zwykłych ludzi. Nie tędy droga. #ZostanWDomu.
  • Boże nie przeżywajcie, przecież gwarantują ze bezpieczeństwo jest zapewnione. Przynajmniej będzie co oglądać, bo i tak wszystko odwołują.
  • #zostańwdomu nie lekceważcie tego!!!!!!!!!!
  • Piszecie, że Fame naraża zdrowie itp. Tam pracują profesjonaliści pełna profeska, dezynfekcja na wysokim poziomie.
  • Powinno być odwołane i tyle a nie tylko liczenie na zyski.

A Wy jakie macie zdanie na ten temat?

Zobacz także: Oleh z „Big Brothera” przegrał walkę w Fame MMA 5. Madzia Wójcik komentuje jego stan zdrowia. Mocno ucierpiał?


Oleh z Big Brothera przegrał podczas Fame MMA 5

Oleh z Big Brothera przegrał podczas Fame MMA 5

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Jak to się dziś odbędzie mimo zakazów to rząd powinien rozwiązać całkiem tą pseudo „galę sportową” bo narażają nie tylko zawodników i uczestników gali i ich rodziny, a także wszystkich ludzi w Polsce bo mogą się spotkać żeby wspólnie oglądać w domu i zarażać, pozdrawiam.

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×