Koronawirus nie oszczędził Agnieszki Chylińskiej. Artystka wystosowała oświadczenie

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska w tym roku świętuje 25-lecie działalności artystycznej. Z tej okazji odwiedza różne zakątki Polski w ramach trasy Warto było szaleć tak. Niestety z powodu koronawirusa zmuszona była przełożyć swoje koncerty

Agnieszka Chylińska jest osobą niezależną. Artystyczną duszę wyraża nie tylko twórczością, ale także swoim wyglądem – nie ma takiej metamorfozy, na którą by się nie odważyła. Znana jest z zamiłowania do oryginalnych ubrań i biżuterii, ale też nie stroni od eksperymentów z fryzurą. Na głowie miała już niemal wszystko.

25 lat na estradzie to sporo, wiele mogło się wydarzyć. I wydarzyło się. Trasa z okazji ćwierćwiecza: Warto było szaleć tak cieszyła się ogromną popularnością. Bilety sprzedawały się jak ciepłe bułeczki.

Kiedy skończyłam 18 lat, jedynym moim marzeniem było wyjście na scenę i wykrzyczenie swojego młodzieńczego buntu, swoich emocji, siebie… Myślałam, że to będzie jednorazowe, że nikt nie zaufa tej szalonej i niegrzecznej dziewczynie, jaką byłam. Po 25 latach, kiedy okazało się, że sen osiemnastolatki trwa i stał się moją drogą, pasją, pracą i namiętnością, muszę przyznać – w środku ciągle mam zbuntowane dziecko, które cały czas chce krzyczeć, mówić do ludzi, pragnie ich obecności i sympatii – mówi o swojej trasie Chylińska.

Wokalistka jeszcze przed rozpoczęciem swojego jubileuszu mówiła, że na samą myśl o trasie z okazji  25-lecia czuje ogromną euforię i entuzjazm.

To moje życie, największa miłość i najcudowniejsza relacja: ja i Publiczność. Bo koncert to zawsze duet: artysta i ludzie, którzy go cenią i uwielbiają słuchać. Chcę do Was przyjść taka, jaka jestem: bezczelnie szczera, cholernie Wam oddana i mająca od lat ogromny problem ze słowem „kompromis”. Przez te 25 lat razem dojrzewaliśmy. Dowiadywaliście się co u mnie po tekstach piosenek i kolejnych zmianach kolorów włosów J Bo ja właśnie taka jestem: zmienna i konsekwentna w swoim szaleństwie. – dodała artystka.

Byłoby pięknie, gdyby nie koronawirus

Oświadczenie Agnieszki Chylińskiej

W związku z epidemią koronawirusa Agnieszka Chylińska, tak jak inni artyści, zmuszona była odwołać swoje koncerty. Zapowiada jednak, że jak tylko sytuacja się unormuje, wróci wszędzie tam, gdzie miała wystąpić w ramach swojej trasy Warto było szaleć tak.

Drodzy. Pragniemy Was zapewnić i uspokoić, że ŻADEN KONCERT z Trasy 25 lat Agnieszki Chylińskiej „Warto było szaleć tak” NIE ZOSTANIE ODWOŁANY. Dajemy Wam na to słowo. BILETY ZACHOWUJĄ WAŻNOŚĆ. Niektóre koncerty – zgodnie z zarządzeniem rządu RP – będziemy musieli nieco przesunąć w czasie. Pracujemy na najwyższych obrotach z miastami, ze służbami, aby zadbać przede wszystkim o bezpieczeństwo i o zdrowie. Wprowadzamy odpowiednie procedury i zabezpieczenia. Prosimy Was o wyrozumiałość, abyśmy mogli w odpowiednim czasie, spokojnie i z radością spotkać się z Wami podczas kolejnych koncertów – napisała wokalistka na Instagramie.

Rozumiemy i czekamy, aż ta cała zawierucha z koronawirusem się skończy.

View this post on Instagram

Drodzy. Pragniemy Was zapewnić i uspokoić, że ŻADEN KONCERT z Trasy 25 lat Agnieszki Chylińskiej „Warto było szaleć tak” NIE ZOSTANIE ODWOŁANY. Dajemy Wam na to słowo. BILETY ZACHOWUJĄ WAŻNOŚĆ. Niektóre koncerty – zgodnie z zarządzeniem rządu RP – będziemy musieli nieco przesunąć w czasie. Pracujemy na najwyższych obrotach z miastami, ze służbami, aby zadbać przede wszystkim o bezpieczeństwo i o zdrowie. Wprowadzamy odpowiednie procedury i zabezpieczenia. Prosimy Was o wyrozumiałość, abyśmy mogli w odpowiednim czasie, spokojnie i z radością spotkać się z Wami podczas kolejnych koncertów. Na razie zmiany dotyczą ZIELONEJ GÓRY i POZNANIA. Jeśli zmiany będą dotyczyć innych miast, natychmiast Was o tym tutaj poinformujemy. POZNAŃ – koncert z 13.03 przełożony na 24.05.2020 i będzie to koncert URODZINOWY AGNIESZKI (bilety zachowują ważność) ZIELONA GÓRA – koncert z 14.03 przełożony na 17.04.2020 (bilety zachowują ważność). Bądźcie z nami ❤️ Top Management Agnieszka Chylińska Wagart

A post shared by Agnieszka Chylińska (@agnieszka.chylinska) on


Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×