Pogrom w telewizji. Ulubione seriale Polaków znikną z anteny przez pandemię koronawirusa

Seriale znikają z telewizji przed koronawirusa

Seriale znikają z telewizji przed koronawirusa

Idą trudne czasy – i dla aktorów, i dla widzów. Coraz więcej seriali znika z anteny. Do produkcji takich jak Ojciec Mateusz i Dziewczyny ze Lwowa dołączyły właśnie dwie kolejne – obie kultowe…

Zagrożenie koronawirusem coraz bardziej paraliżuje nasze życie. Rząd zdecydował się podjąć drastyczne decyzje: zamknięto szkoły, siłownie, kina, teatry, ogłoszono stan zagrożenia epidemicznego. Wznowiono kontrole na wszystkich przejściach granicznych, ograniczono działalność galerii handlowych i restauracji oraz wprowadzono zakaz zgromadzeń powyżej 50 osób. To ostatnie obostrzenie sprawiło, że zaraza kładzie się teraz bardzo głębokim cieniem na całym przemyśle telewizyjnym i filmowym.

W związku z pandemią w ostatnich dniach programy telewizyjne, przy których pracuje większa grupa osób, zostały wstrzymane, m.in. Taniec z GwiazdamiTwoja Twarz Brzmi Znajomo i The Four. Bitwa o sławę.

Zawieszono produkcję seriali przez koronawirusa. Co zniknie z anteny?

Także firma ATM, produkująca takie seriale jak Ojciec Mateusz, Dziewczyny ze Lwowa, Echo serca, Pierwsza Miłość i Świat według Kiepskich, podjęła decyzję, że zawiesza realizację zdjęć do tych produkcji.

W związku z pandemią koronawirusa obserwuje się narastające zakłócenia utrudniające lub uniemożliwiające bieżącą realizację zdjęć w niemal wszystkich produkcjach. Dlatego też decyzją nadawców lub własną postanowiliśmy zawiesić realizację wszystkich zdjęć do 22 marca – cytuje oświadczenie ATM Grupy serwis WirtualneMedia.pl.

Niestety, okazuje się, że na tym nie koniec. Jak dowiedział się Fakt zawieszone zostały kolejne produkcje, które przed telewizorami przynoszą radość i ukojenie milionom Polaków.

Zdjęcia zostają zawieszone w Klanie, w Komisarzu Aleksie też – mówi Anna Wiejowska z biura prasowego.

Nagrane odcinki serialu o Lubiczach będą w emisji do końca kwietnia. Kolejne prawdopodobnie zostaną wyemitowane dopiero po wakacjach, gdy aktorzy będą mogli bezpiecznie wrócić na plan.

Takie decyzje nie powinny dziwić. W końcu przy produkcjach seriali pracują setki osób, które mają ze sobą styczność cały czas. Zresztą na świecie filmowcy w tej chwili robią dokładnie to samo. Na dzień dzisiejszy swoje produkcje zawiesiły też NetflixHBO . Lista jest naprawdę długa i znajdują się na niej takie ulubione pozycje widzów jak: Grace and Frankie, Russsian Doll, Dynastia czy Grey Anatomy i The Morning Show.


Piotr Cyrwus, Agnieszka Kaczorowska w

Piotr Cyrwus, Agnieszka Kaczorowska w "Klanie"

Maria Winiarska w

Maria Winiarska w "Klanie"

Wojciech Wysocki wraca do

Wojciech Wysocki wraca do "Klanu". Andrzej Marczyński jednak żyje!

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×