Szukaj

Koszmarne doniesienia. 12-latka zmarła na koronawirusa

Koronawirus. Zmarła 12-latka zakażona COVID-19. Pomimo starać medyków, jej życia nie udało się uratować, o czym poinformował jeden z lekarzy.
Koronawirus

Koronawirus

Koronawirus na świecie rozprzestrzenił się w mgnieniu oka. Odkąd wykryto go w grudniu w Wuhan, liczba osób zarażonych sięga ponad 800 tysięcy. Prawie 90 tysięcy to ofiary śmiertelne. By zmniejszyć liczbę kolejnych zakażeń, wiele państw wprowadza obostrzenia, które ograniczają kontakty międzyludzkie.

Tak jak w Polsce, gdzie rząd Mateusza Morawieckiego wprowadził nowe obostrzenia, dotykające m.in. handlu oraz przemieszczania się. Plaże, bulwary zostają zamknięte, poza pewnymi wyjątkami, z domu powinno się wychodzić pojedynczo, zachowując przy tym odpowiednie środki bezpieczeństwa.

Koronawirus. Zmarła 12-latka zakażona COVID-19

Koronawirus to poważne zagrożenie, którego nie powinno się bagatelizować. Nie oszczędza nikogo — dotyka  sportowców, aktorów, polityków, członków rodziny królewskiej. Chociaż najbardziej zagrożone są osoby starsze, okazuje się, że wśród ofiar są osoby bardzo młode.

Koronawirus wpływa na giełdę

Koronawirus wpływa na giełdę. W jaki sposób? Jak wpływa na gospodarkę?

Wśród nich jest 12-letnia dziewczynka z Belgii. Wiadomość o tym, że COVID-19 doprowadził do jej śmierci, w rozmowie z lokalnymi mediami, potwierdził Emmanuel Andre, rzecznik prasowy organu zajmującego się epidemią w Belgii.

To trudny moment, ponieważ śmierć dotyczy dziecka. Nasze myśli są z jej rodziną i przyjaciółmi. To bardzo wyjątkowy przypadek, śmierć dziecka z powodu kornawirusa zdarza się rzadko, ale bardzo nas zasmucił – komentował w rozmowie z Le Soir. 

Gazeta Le Soir ujawniła, że dziewczynka jest najmłodszą ofiarą koronawirusa w Europie.

Zobacz także: Lepiej dokładnie zaplanuj zakupy. Rząd wprowadził nowe, surowsze ograniczenia w handlu


Koronawirus wpływa na giełdę

Koronawirus wpływa na giełdę

Koronawirus wpływa na giełdę

Koronawirus wpływa na giełdę

Koronawirus wpływa na giełdę

Italy, Milan, february 24, 2020 : Far eastern tourist in Duomo square taking pics at the Cathedral while covering their mouth and nose as prevention from corona virus desease Photo © Marco Vacca/Sintesi

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×