Beata znalazła broń do walki z koronawirusem. Swoim pomysłem zaimponowała fanom: „Jest pani genialna” [WIDEO]

Beata Kozidrak, koronawirus

Beata Kozidrak, koronawirus

Beata Kozidrak już wie, jak pokonać koronawirusa. Gwiazda zdradza szczegóły na filmiku instruktażowym, który z prędkością światła podbija internet.

Śledząc profile Beaty Kozidrak w portalach społecznościowych można stwierdzić, że gwiazda próbuje czerpać z życia pełnymi garściami. I słusznie, bo przecież jak sama śpiewa w jednym ze swoich największych przebojów: „nie odnajdzie więcej nas ta sama chwila”. Nie brakuje jej też poczucia humoru. Teraz jednak, w czasach koronawirusa, artystka postanowiła nas przekonać, że dzięki śpiewaniu kilku wersów jej wielkiego przeboju Biała armia można ustrzec się najgorszego.

Czarodziejska moc przeboju Beaty Kozidrak

Rok temu za sprawą przebojowej animacji Playmobil. Film Beata Kozidrak użyczała głosu jednej z bohaterek. Nie była to zwykła bohaterka, bo głos Beaty otrzymała sama Wróżka Chrzestna, która pomaga głównej bohaterce odnaleźć zaginionego brata. Poza debiutem dubbingowym Kozidrak dała też gwiazdorski pokaz muzycznego talentu, wykonując promujący film utwór Płyń jak rzeka. Powstała piosenka, która – co tu kryć – ma tę czarodziejską moc. Teraz okazuje się, że czarodziejską moc ma także Biała Armia.

To jest świetne!! ????⤵️UDOSTĘPNIAJCIE DALEJ!

Opublikowany przez Beata Kozidrak Wtorek, 10 marca 2020

Wczoraj w mediach społecznościowych  pojawiły się ulotki, które mówią nam, co trzeba robić, aby ustrzec się koronawirusa. Dziś Beata Kozidrak zaprezentowała to osobiście instruktażowym filmikiem – jak myć ręce, ile czasu i jak to obliczyć?

Tylko higiena nas uratuje!  Uwielbiam Was za kreatywność. Teraz ja czekam na Wasze filmy. Wybierajcie piosenki z mojego repertuaru do woli . Oznaczcie tylko hashtagiem #30SekundDlaZdrowia – napisała artystka pod filmikiem, na którym sama myje ręce i śpiewa swój przebój „Biała armia”.

Po chwili gwiazda dodała na Facebooku:

A może by tak zrobić z tego kampanię społeczną?
Myjcie ręce, dopóki jest mydło na półkach! – dodała artystka na FB.

Fani są zachwyceni pomysłem artystki:

  • No nie mogę … Jest Pani genialna. Uwielbiam!
  • Mistrzyni po prostu…
  • To wideo robi mi miesiąc!
  • Królowa jest tylko jedna! – piszą w komentarzach.

No cóż… Też bądźcie jak Beata – myjcie ręce!


Beata Kozidrak

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak w stylizacji za 285 tysięcy na gali Wprost

Beata Kozidrak w stylizacji za 285 tysięcy na gali Wprost

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×