Szukaj

Ostatnie dramatyczne chwile z życia Kory ujawnione. Było naprawdę źle: “Wszystko, co możesz sobie wyobrazić najgorszego”

Jak Kora zachowywała się przed śmiercią?

Kamil Sipowicz ponad pół roku po śmierci ukochanej żony opowiedział o jej ostatnich chwilach i o śmierci. Co dręczyło Korę tuż przed śmiercią? O czym myślała? Poruszające wyznanie męża gwiazdy doprowadziło fanów do łez. Co wyjawił?

Od śmierci Kory minęło ponad pół roku. Gwiazda odeszła od nas w minione wakacje, zostawiając kraj pogrążony w ogromnej żałobie. Kamil Sipowicz, jej mąż, dopiero po siedmiu miesiącach zdecydował się na udzielenie szczerego wywiadu Newsweekowi. Wyjawił jak wyglądały ostatnie tygodnie gwiazdy i opowiedział co najbardziej dręczyło ją przed śmiercią.

Jak wyznał, Kora najbardziej tęskniła za dzieciństwem, które wydarł jej “system”:

Mówiła, że to, co ujawniła w książce “A planety szaleją”, to pikuś. Kora bardzo tęskniła, zwłaszcza w tym ostatnim okresie życia, za dzieciństwem. Za czasem, który został jej ukradziony – wyjawia w Newsweeku.

Sipowicz po raz pierwszy opowiedział również jak wyglądały ostatnie tygodnie w życiu Kory. Zdradził, że miała dobre momenty, ale były również te, w których choroba sprawiała, że stawała się bardzo aktywna i agresywna, łatwo traciła panowanie nad sobą:

Kazała nam zmieniać dywany z pokoju do pokoju, przenosić łóżka. Krzyczała, że wszystko jest źle. Równo, nierówno, góra, dół. Była w niezwykłym stanie pobudzenia. Wszystko, co możesz sobie wyobrazić najgorszego, to było. Wszystko. Wszystko po kolei – wspomina.

Kora przez fanów i bliskich zostanie zapamiętana jako osoba niezwykła, nietuzinkowa i niepowtarzalna. Trudno uwierzyć. że już jej z nami nie ma.

Bolesny i wstrząsający wywiad z Kamilem Sipowiczem. Opowiedział o życiu po śmierci Kory

Ostatnia prośba Kory do męża chwyta za serce. Kamil Sipowicz ujawnił skrywany sekret artystki

Kamil Sipowicz pierwszy raz od śmierci Kory udzielił poruszającego wywiadu! Te wspomnienia wyciskają łzy


Czy Kora zasługuje na miano legendy polskiej muzyki?

×