Kora w swoim życiu kochała trzech mężczyzn! O jej związku z politykiem PiS-u nie wiedział nikt przez wiele lat!

Zdjęcie (1) Kora w swoim życiu kochała trzech mężczyzn! O jej związku z politykiem PiS-u nie wiedział nikt przez wiele lat!

[1/14] Ryszard Terlecki z PiS miał romans z Korą!

Zdjęcie (2) Kora w swoim życiu kochała trzech mężczyzn! O jej związku z politykiem PiS-u nie wiedział nikt przez wiele lat!

[2/14] Ryszard Terlecki

Zdjęcie (3) Kora w swoim życiu kochała trzech mężczyzn! O jej związku z politykiem PiS-u nie wiedział nikt przez wiele lat!

[3/14] Kora i Marek Jackowski

Zdjęcie (4) Kora w swoim życiu kochała trzech mężczyzn! O jej związku z politykiem PiS-u nie wiedział nikt przez wiele lat!

[4/14] Kora i Marek Jackowski

Zdjęcie (5) Kora w swoim życiu kochała trzech mężczyzn! O jej związku z politykiem PiS-u nie wiedział nikt przez wiele lat!

[5/14] Kora i Marek Jackowski

Zdjęcie (6) Kora w swoim życiu kochała trzech mężczyzn! O jej związku z politykiem PiS-u nie wiedział nikt przez wiele lat!

[6/14] Kora i Marek Jackowski

Zdjęcie (7) Kora w swoim życiu kochała trzech mężczyzn! O jej związku z politykiem PiS-u nie wiedział nikt przez wiele lat!

[7/14] Kora – stare zdjęcia

Zdjęcie (8) Kora w swoim życiu kochała trzech mężczyzn! O jej związku z politykiem PiS-u nie wiedział nikt przez wiele lat!

[8/14] Kora i Kamil Sipowicz w 2005 roku

Zdjęcie (9) Kora w swoim życiu kochała trzech mężczyzn! O jej związku z politykiem PiS-u nie wiedział nikt przez wiele lat!

[9/14] Kora w 2005 roku

Zdjęcie (10) Kora w swoim życiu kochała trzech mężczyzn! O jej związku z politykiem PiS-u nie wiedział nikt przez wiele lat!

[10/14] Kamil Sipowiecz i Kora w 2004 roku

Zdjęcie (11) Kora w swoim życiu kochała trzech mężczyzn! O jej związku z politykiem PiS-u nie wiedział nikt przez wiele lat!

[11/14] Kora w 2000 roku

Zdjęcie (12) Kora w swoim życiu kochała trzech mężczyzn! O jej związku z politykiem PiS-u nie wiedział nikt przez wiele lat!

[12/14] Kora - stare zdjęcia

Zdjęcie (13) Kora w swoim życiu kochała trzech mężczyzn! O jej związku z politykiem PiS-u nie wiedział nikt przez wiele lat!

[13/14] Kora ogolona na łyso

Zdjęcie (14) Kora w swoim życiu kochała trzech mężczyzn! O jej związku z politykiem PiS-u nie wiedział nikt przez wiele lat!

[14/14] Kora i Kamil Sipowicz

Komentarze

  • Gość pisze:

    Totalny idiotyzm . Zauroczenie, zakokochanie, młodzienczeye zapopatrzenie, oszukanstwo czy co? miłość jak rozumiana jako co? odpowiedzialnnosc za związek i to co z niego? czy ucieczka aborcja itp a co potem

×