Kolejne zdumiewające zmiany na grobie Kory. Jak teraz wygląda?

Zdjęcie grobu Kory

Zdjęcie grobu Kory

Jak wygląda grób Kory w 2019 roku?

Kamil Sipowicz dotrzymał słowa. Po wielu tygodniach obiecywań, na grobie Kory umieścił element obok którego nie można przejść obojętnie. Przy pomniku gwiazdy znajduje się karmnik dla ptaków.

Śmierć Kory wstrząsnęła całym krajem. 28 lipca w Bliżowie zmarła wybitna polska artystka, ikona polskiej pop kultury, która była postacią niesamowicie charyzmatyczną – nie tylko na scenie, ale również w życiu codziennym. Olga Sipowicz nie bała się publicznego wyrażania swoich wyrazistych, często kontrowersyjnych poglądów, sprzeciwiała się działalności kościoła katolickiego, aktywnie walczyła o prawa kobiet oraz zwierząt, które kochała nad życie. To Kora swoją wytrwałą postawą wywalczyła refundację leku, ratującego życie wielu kobietom chorym na raka jajników. Gdy gwiazda zmarła, internet zalała fala czarno-białych zdjęć, zaś 1 listopada na jej grobie stanęły tysiące zniczy będących wyrazem szacunku ze strony jej wiernych fanów.

Miejsce pochówku Kory regularnie odwiedzane jest przez jej fanów i najbliższych. Kamil Sipowicz, mąż gwiazdy, niedawno zainicjował, by na tablicy ze zdjęciem artystki umieścić dobrze znany wszystkim fanom Maanamu tekst pochodzący z jednego z największych przebojów zespołu. Za pięknym zdjęciem można znaleźć wyryte przez artystę zdanie będące tematem jej ponadczasowego hitu Anioł:

Miłość to wieczna tęsknota…

Na grobie Kory, która kochała przyrodę i zwierzęta ponad życie, jeszcze przed 1 listopada pojawił się karmnik dla wiewiórek. Teraz zdecydowano się na zamontowanie kolejnej „przystani” dla zwierząt, tym razem dla ptaków. Internauci twierdzą, że to „jedyny taki grób w Polsce”.

Na grobie jego ukochanej żony pojawił się karmnik dla ptaków. Nie brakuje w nim chleba i świeżych owoców – czytamy w „Super Expressie”.

Żeby wcielić pomysł w życie, Kamil musiał otrzymać zgodę administratora Cmentarza Wojskowego na Powązkach, gdzie spoczywa urna z prochami Olgi Sipowicz:

Okazało się, że potrzebne są zezwolenia i zgoda zarządu cmentarza. Zrobimy to po świętach – tłumaczył jakiś czas temu Sipowicz.

Przypomnijmy, że przy grobie Kory znajduje się również skrzynka na listy od fanów.

To koniec Złotego Maanamu! Następczyni Kory rozpoczyna solową karierę: „Z uwagi na szacunek”. Mamy jej pierwszy singiel [WIDEO]

Kolejny artysta postanowił uczcić Korę! To najbardziej niezwykły hołd, jaki jej oddano!

Dom Kory przed świętami został ozdobiony wielkim neonem. Ten widok wyciska łzy z oczu


Grób Kory po 1 listopada 2018

Grób Kory po 1 listopada 2018

Grób Kory w dniu wszystkich świętych

Grób Kory w dniu wszystkich świętych

Fani zostawili mnóstwo zniczy przy grobie Kory

Fani zostawili mnóstwo zniczy przy grobie Kory

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×