Piotr Kraśko po latach pokazał 13-letniego syna. Konstanty swoją urodą złamie wiele serc

Piotr Kraśko z synem Konstantym

Piotr Kraśko z synem Konstantym

Piotr Kraśko może pochwalić się wieloma osiągnięciami, jednak to jego dzieci napawają go szczególną dumą. Właśnie opublikował zdjęcie jednego z synów, Konstantego. Nastolatek wygląda jak jego kopia.

Piotr Kraśko związany jest zawodowo z TVN Discovery Polska od 2016 roku. W tak krótkim czasie udało mu się osiągnąć bardzo wiele i zaledwie kilka tygodni temu w mediach pojawiła się informacja o tym, jak szybko pnie się po szczeblach kariery. Okazuje się, że dziennikarz przeszedł do zespołu Faktów, w którym zastąpił Justynę Pochanke.

Piotr prywatnie stara się poświęcać jak najwięcej czasu swoim dzieciom. Z Karoliną Ferenstein-Kraśko mają synów Konstantego Aleksandra oraz córkę Laurę.

Piotr Kraśko pokazał najstarszego syna. Konstanty to jego kopia

Dodano: Piotr Kraśko chętnie spędza czas z rodziną, której wspólną pasją jest jazda konna. Niemal każdy wolny moment oddaje najbliższym w Stadninie koni Ferensteinów.

Pociechy dziennikarza już od najmłodszych lat trenują jeździectwo, a dumni rodzice z nieskrywaną dumą chwalą się ich osiągnięciami. W zeszłym roku chłopcy wystartowali w Mistrzostwach Warmii i Mazur, podczas których obaj stanęli na podium. O ich sukcesie poinformowała Karolina Ferenstein-Kraśko:

Brawo moi Mistrzowie brak mi słów jak jestem dumna !!! Konstanty i Armstrong zwyciężają w Mistrzostwach W&M kategoria juniorzy młodsi!!! Aleksander Kraśko i Pierot brązowy medal w kategorii kuce i to jako najmłodszy uczestnik całych Mistrzostw! Pierwsze Mistrzostwa w życiu i od razu taki sukces!!!

Rodzice nie musieli długo czekać na kolejne osiągnięcia chłopców. 13-letni Konstanty został właśnie powołany do jeździeckiej kadry młodzieżowej Polski, o czym prowadzący Dzień Dobry TVN napisał na Instagramie:

Gdyby nie to, że sam na to ciężko zapracowałeś latami treningów – to powiedziałbym, że to najwspanialszy prezent na święta. Synku – wielkie gratulacje za powołanie do jeździeckiej kadry młodzieżowej Polski. Gdybym miał mieć znowu 13 lat – to chciałbym być Tobą.

Z tej okazji Piotr opublikował portret najstarszego syna, pierwszy od dawna. Nastolatek wygląda jak kopia ojca. Mężczyźni mają ten sam kolor oczu, nos i rysy twarzy. Internauci twierdzą, że swoją urodą Konstanty złamie wiele serce.

Pragniemy pogratulować Konstantemu tak wielkiego osiągnięcia. Trzymamy kciuki za kolejne zwycięstwa.


Konstanty Kraśko

Konstanty Kraśko

Jak wygląda najstarszy syn Piotra Kraśko?

Jak wygląda najstarszy syn Piotra Kraśko?

Jak wygląda najstarszy syn Piotra Kraśko?

Jak wygląda najstarszy syn Piotra Kraśko?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×