Znane są wstępne wyniki sekcji zwłok Konrada Gacy. To wiele zmienia

Konrad Gaca wyniki sekcji zwłok

Konrad Gaca wyniki sekcji zwłok

Wyniki sekcji zwłok Konrada Gacy

W czwartek media obiegła niezwykle smutna wiadomość. Konrad Gaca, twórca słynnej diety odchudzającej i specjalista od żywienia został znaleziony martwy w swoim domu pod Lublinem. Sprawą zajmuje się policja i prokuratura, a wiele osób zastanawia się, jakie były przyczyny śmierci Gacy.

O tym, że Konrad nie żyje, jako pierwsza miała dowiedzieć się jego żona. Kobieta będąc w łóżku, przestraszyła się, że jej męża nie było obok. Wstała więc by go poszukać. I znalazła na kanapie. Wtedy już nie żył.

Gaca zmarł w nocy. Podobno wcześniej nie dawał żadnych znaków, że z jego zdrowiem może dziać się coś niewłaściwego.  Jak informuje dziennik Fakt:

Gaca nie zdążył nawet krzyknąć czy poprosić domowników o pomoc. Być może zmarł podczas snu, zupełnie nieświadomy tego, że umiera.

Prawdopodobnie śmierć nastąpiła w konsekwencji choroby. Bezpośrednim jej zapalnikiem mógł być wylew, zawał lub zakrzep. Przypomnijmy, że właśnie na tę przyczynę, w rozmowie z Wirtualną Polską wskazywał wspólnik trenera personalnego, Marcin Gogłoza:

Najprawdopodobniej doszło do zatrzymania akcji serca podczas snu, ale to się dopiero okaże. To była nagła śmierć. Nikt się tego nie spodziewał i nie przypuszczał, że coś takiego może się wydarzyć – przyznał mężczyzna.

Lekarz wykluczył udział osób trzecich.

Konrad Gaca miał tylko 42 lata.

Dodajmy, że śmierć mężczyzny to cios nie tylko dla fanów, ale przede wszystkim dla jego rodziny. Miał piękną żonę i córeczkę. Dziewczynka była jego oczkiem w głowie, chociaż przed urodzinami okazało się, że będzie bardzo chora.

Kiedy tylko Emilia przyszła na świat, rodzice podjęli walkę o jej zdrowie i życie. Trudy, przez które musi przechodzić dziecko zainspirowały sportowca do założenia fundacji Dlaczego?, która pomaga najmłodszym zmagającym się z podobnymi problemami.

Tajemnicza śmierć Konrada Gacy. Na jaw wypłynęły informacje o ogromnych długach

Tajemnicza śmierć Konrada Gacy. Na jaw wypłynęły informacje o ogromnych długach

Nie żyje Konrad Gaca. Zmarł wybitny trener polskich gwiazd. Jego wspólnik zdradził prawdopodobną przyczynę śmierci


Konrad Gaca z córką

Konrad Gaca z córką

Konrad Gaca z córką

Konrad Gaca z córką

Konrad Gaca z córką

Konrad Gaca z córką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×