Nie żyje Konrad Gaca. Zmarł wybitny trener polskich gwiazd. Jego wspólnik zdradził prawdopodobną przyczynę śmierci

Konrad Gaca nie żyje

Konrad Gaca nie żyje. Bliscy ciało mężczyzny znaleźli w czwartek około piątej rano w jego domu pod Lublinem. Przyczyny śmierci nadal nie są znane. Sprawą zajmuje się policja i prokuratura. Gaca miał tylko 42 lata. Jakie były przyczyny śmierci? W rozmowie z wp.pl jego wspólnik zdradził:

Najprawdopodobniej doszło do zatrzymania akcji serca podczas snu, ale to się dopiero okaże – przyznał Marcin Gogłoza.

Konrad Gaca zasłynął przede wszystkim z tego, że wymyślił program Mądrego Odchudzania Gaca System, a jego podopieczne w krótkim czasie zrzucały nawet kilkadziesiąt kilogramów. Bez wątpienia najsłynniejszymi jego klientkami były Dominika Gwit (pod opieką Gacy schudła ponad 25 kilo) i Iwona Pavlović.

Nie rozróżniam osób ze względu na to czy są osobami znanymi. Czy to jest aktor, czy to jest dziennikarz, czy rolnik. Twardo i do przodu – wyznał Gaca w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Gaca poszedł o krok dalej i nie działał tylko indywidualnie, ale założył także profesjonalne ośrodki, które pomagają ludziom zrzucić nadprogramowe kilogramy. Doprowadziło to do tego, że w telewizji wypowiadał się jako ekspert, a w TVP miał swój autorski program.

Kim był Konrad Gaca?

Konrad Gaca na swoim koncie zapisał liczne zasługi. Był wielokrotnym finalistą Mistrzostw Polski w Kulturystyce & Wellness i Fitness & Wellness.  Siedem lat temu zdobył natomiast tytuł Top Menedżera 2011, przyznawany przez redakcję Kuriera Lubelskiego.

Informację o śmierci Gacy podała właśnie ta gazeta. W rozmowie z Wirtualną Polską potwierdziła ją prokuratura. Policja wstępnie wykluczyła udział osób trzecich.

Nie żyje polski sportowiec. 39-letni mistrz popełnił samobójstwo

Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje aktorka „Klanu”. Stworzyła ukochaną postać Polaków

To prawdziwy szok! Nie żyje 33-letnia gwiazda Eurowizji! Był ulubieńcem polskich widzów!


Konrad Gaca, trener gwiazd, nie żyje

Konrad Gaca, trener gwiazd, nie żyje

Konrad Gaca i Iwona Pavlović

Konrad Gaca i Iwona Pavlović

Konrad Gaca i Dominika Gwit

Konrad Gaca i Dominika Gwit

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×