Tajemnicza śmierć Konrada Gacy. Na jaw wypłynęły informacje o ogromnych długach

Konrad Gaca firma, długi po śmierci

Konrad Gaca miał problemy finansowe?

Przykra wiadomość dotarła w czwartek do fanów sportu, fitnessu i zdrowego odżywiania. W wieku 42 lat zmarł Konrad Gaca. Chociaż przyczyna śmierci nie jest nadal znana, pojawiają się nowe informacje na ten temat. Okazuje się, że Gaca ostatnio mógł borykać się z problemami finansowymi.

Nie da się ukryć, że mężczyzna popularność zyskał kilka lat temu, kiedy dzięki jego metodom Polacy zaczęli chudnąć na potęgę. Tysiące osób zmieniło swoje życie tracąc nadprogramowe kilogramy. Pod jego czujnym okiem trenowały m.in. Dominika Gwit Iwona Pavlović. Status gwiazdy nie miał jednak dla niego żadnego znaczenia:

Nie rozróżniam osób ze względu na to czy są osobami znanymi. Czy to jest aktor, czy to jest dziennikarz, czy rolnik. Twardo i do przodu – wyznał Gaca w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

To on wymyślił popularny GACA SYSTEM, który błyskawicznie zyskał popularność. Zainteresowanie okazało się tak duże, że mógł liczyć na blisko 2 miliony złotych przychodu miesięcznie. W ostatnim czasie wydawać by się mogło, że dobra passa to jednak przeszłość.

Co z firmą Konrada Gacy po jego śmierci?

W 2016 roku, jak informuje Wirtualna Polska, firma pomimo sprzedaży na poziomie ponad 26 milionów, poniosła blisko milion straty. Mówi się także, że firma, w której udziały miał Gaca, obecnie jest w stanie likwidacji.

Co śmierci Konrada Gacy stanie się z firmą Gaca System?

Wszystko działa nadal, mamy stworzony cały system, sztab ludzi pracuje dalej i nie zamierzamy w żaden sposób na tę chwilę nic zmieniać – w rozmowie z portalem wp.pl powiedział Marcin Gogłoza.

Dodajmy, że Gaca miał tylko 42 lata. Zmarł prawdopodobnie w wyniku zatrzymania akcji serca podczas snu.

Konrad Gaca osierocił małą córkę. Jego ukochana Emilka jest ciężko chora

Nie żyje Konrad Gaca. Zmarł wybitny trener polskich gwiazd. Jego wspólnik zdradził prawdopodobną przyczynę śmierci

Gwiazda jury „Tańca z gwiazdami” odchudza się. Tajemnicą jej nowej sylwetki są…


Konrad Gaca nie żyje

Konrad Gaca nie żyje

Konrad Gaca z córką

Konrad Gaca z córką

Konrad Gaca z córką

Konrad Gaca z córką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×