Victoria Beckham po wywiadzie Nicoli Peltz już nie ukrywa, że za nią nie przepada. Sami zobaczcie, co wrzuciła do sieci

Victoria Beckham i Nicola Peltz

Victoria Beckham i Nicola Peltz

Victoria Beckham od kwietnia nie widziała syna. Wszystko przez konflikt z żoną Brooklyna, Nicolą Peltz. Internauci wskazują dowody, na to, że między kobietami iskrzy.

Brooklyn Beckham z żoną udzielili niedawno pierwszego wspólnego wywiadu. Wzięli udział w sesji dla magazynu Vogue Hong Kong. Piękne zdjęcia zilustrowały rozmowę, w której nie zabrakło niewygodnych pytań dotyczących relacji małżonków z rodziną Brooklyna. Od jakiegoś czasu bowiem krążą sensacyjne informacje na temat relacji między teściową i synową. Nicola zaprzeczyła, że coś jest nie tak, ale pojawiły się dowody, że między paniami wieje lodem…

Konflikt między Nicolą Peltz a Victorią Beckham narasta? Jest dowód

Od jakiegoś już czasu krążą plotki, że w rodzinie Beckhamów nie dzieje się najlepiej, a wszystko za sprawą konfliktu między Victorią, a Nicolą Peltz. Miało się zacząć od tego, że wówczas narzeczona Brooklyna zrezygnowała z założenia na swój ślub sukni zaprojektowanej specjalnie dla niej przez Victorię.

Zamierzałam [założyć jej sukienkę, red.] i naprawdę tego chciałam, a kilka miesięcy później [Victoria, red.] zdała sobie sprawę, że jej atelier nie może tego zrobić, więc musiałam wybrać inną sukienkę — tłumaczyła się mętnie żona Brooklyna. Ostatecznie wybrała kreacje Valentino, ku zaskoczeniu gości i fanów.

Źródła bliskie Davidowi i Victorii mówią, że oni są zdziwieni tymi wymówkami, bo matka pana młodego i wielu jej przyjaciół, założyli jej oryginalne projekty na wesele i nie mieli problemów z realizacją zamówienia. Do tego doszło przemówienie na ślubie młodych, które wygłosił Marc Anthony i wychwalał w nim jedynie Victorię, która i tak skupiała na sobie więcej uwagi niż synowa.

Potem Nicola opublikowała kilka tajemniczych wiadomości na Instagramie, w tym zdjęcia siebie płaczącej, sugerujących, że ma problemy z teściami. Wtajemniczeni mówią, że dystans między Davidem i Victorią a ich niegdyś ukochanym synem jest dla nich ogromnym ciężarem.

Teraz oliwy do ognia dolała tiktokerka, która pokazała na Instagramie okładkę najnowszego wydania „Vogue” Hong-Kong. Dumna projektantka wspomniała na InstaStories tylko o zdjęciu syna. Nie wypowiedziała się ani jednym słowem na temat jego żony.

Pogratulowała wystąpienia na okładce „Vogue’a” tylko Brooklynowi. Nie pogratulowała Nicoli. To pokazuje prawie na 100 procent, że jest między Nicolą Peltz a Victorią Beckham konflikt. Drama. Sekret został wyjawiony – podkreśliła.

 

@jessweslie

#greenscreen #nicolapeltz #nicolapeltzbeckham #brooklynbeckham #victoriabeckham #davidbeckham #fyp

♬ original sound – Jessica Weslie Arena

Jak myślicie, czy rzeczywiście istnieje problem?


Victoria Beckham gratuluje synowi

Victoria Beckham gratuluje synowi

Victoria Beckham - 48. urodziny

Victoria Beckham - 48. urodziny

David i Victoria Beckhamowie na ślubie Brooklyna

David i Victoria Beckhamowie na ślubie Brooklyna

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×