Tabloid informuje: Konflikt na linii Maria Seweryn-Krystyna Janda zaostrza się!

Maria Seweryn nie zgadza się z opinią Krystyny Jandy na temat jej partnera

Maria Seweryn i Igor Dzierzęcki spodziewają się dziecka. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że mężczyzna ma już pięcioro dzieci z poprzednich związków, na które podobno nie płaci alimentów. Zakochani wybrali już imię dla synka i oczekują narodzin.

Zobacz: Znamy płeć i imię dziecka Marii Seweryn. Inspirowała się żydowską kulturą

Tego związku nie akceptuje mama aktorki, Krystyna Janda, która chciałaby dla swojej córki jak najlepiej. Ta jednak nie chce słuchać jej rad, bo jest bardzo zakochana i nie widzi świata poza bibliotekarzem. Seweryn nie chce, by Janda wtrącała się do jej życia i ingerowała w wychowanie małego dlatego postawiła jej ultimatum.

Ma dość, że matka nie akceptuje jej partnera. Postawiła więc sprawę jasno: albo zmieni swoje nastawienie i przestanie ingerować w jej życie prywatne, albo zostanie od niego zupełnie odcięta, co oznacza także brak kontaktu z przyszłym wnukiem – mówi w Fakcie osoba z otoczenia gwiazd

Jakiś czas temu media donosiły, że stosunki między matką i córką trochę się poprawiły, ale okazuje się, że jest wręcz przeciwnie. Maria nie może zrozumieć dlaczego matka jej nie wspiera, tylko dołuje i ma pretensje, że ta jest nieodpowiedzialna.

Maria uważa, że zachowanie matki jest kuriozalne. Zwłaszcza teraz, kiedy oczekuje dziecka i nie powinna się denerwować. Spodziewała się, że matka spuści z tonu i wreszcie zaufa jej decyzjom – dodaje znajoma

Myślicie, że kiedy Aaron przyjdzie na świat to aktorki zbliżą się do siebie?

Krystyna Janda, Maria Seweryn

Krystyna Janda, Maria Seweryn

Maria Seweryn i Krystyna Janda na okładce VIVY!

Maria Seweryn i Krystyna Janda na okładce VIVY!


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×