Beyonce nie ukrywa już pogardy do Kim Kardashian! Na ostatnim spotkaniu zachowała się mocno ostentacyjnie!

Beyonce i Kim Kardashian kłócą się

Beyonce i Kim Kardashian kłócą się

Konflikt Kim Kardashian i Beyonce

Wojny na samym szczycie najlepsze! Wszyscy mają już dosyć żałosnych zmagań sztabów Hillary i Donalda, więc amerykańskie media z radością zwróciły się w stronę szołbiznesu i spięć na tym terenie, a są one niemałe. Otóż wiecznie tlący się konflikt pomiędzy miłościwie panującymi Bey-Z a Kimye błyska coraz większym ogniem. Beyonce nigdy nie lubiła Kim – uważała ją za uzurpatorkę i gwiazdę domowego porno bez żadnego talentu, Kim była oczywiście zakochana w Beyonce i robiła wszystko żeby diwa ją polubiła. Kanye i Jay-Z to zupełnie inna historia bo „przed Kim” panowie byli najbliższymi przyjaciółmi, natomiast wraz z pojawieniem się Kim zaczęły się dziwne jazdy Kanye, jego wybuchy, dziwaczne zachowania i fascynacje.

Sprawa nabrała tempa po paryskim napadzie na Kim. Na jednym z koncertów Kanye wykrzykiwał, w założeniu do Jay’a, a tak naprawdę do zachwyconej publiczności:

Po napadzie nie dzwoń do mnie pytając jak się czuję, chcesz wiedzieć jak się czuje? Przyjdź do mnie do domu, weź bliskich jakbyśmy byli rodziną… Nasze dzieci nigdy się razem nie bawiły

Jay-Z co prawda mu nie odpowiedział, ale Daily Mail donosi, że swoje zdanie na temat zarówno byłego kolegi jak i jego żony ma, zresztą i on i Beyonce:

Beyonce toleruje Kim, tylko ze względu na znajomość pomiędzy ich mężami i przez to, ze mają kilku wspólnych znajomych, takich jak np. Jennifer Lopez. Zawsze jest mocno chłodna w stosunku do Kardaszianki, ostatnio jak się spotkały w momencie kiedy była taka możliwość, Beyonce odeszła od rozmówców. Kiedy są razem Bey prawie się nie odzywa i jest mnóstwo dziwacznych momentów ciszy. (…) Jay nie może znieść Kanye. Postrzega go jako szalonego, ekscentrycznego skur…na, którego jest w stanie tolerować w jak najmniejszych dawkach. Kanye jest wariatem i wszyscy to wiedzą.

Dzieje się! Czekamy na dalszy rozwój wydarzeń!

Zobacz: Wojna! Wściekła Beyonce odpowiada na zaczepki Kanye Westa: „Jeśli on ma jakiś problem…”

Fani Beyonce skrytykowali Kim Kardashian

Kim Kardashian i Beyonce nie lubią się

Fani Beyonce skrytykowali Kim Kardashian

Beyonce nie lubi Kim Kardashian


Beyonce - MTV Video Music Awards 2016

Beyonce - MTV Video Music Awards 2016

Kim Kardashian i Kanye West z dziećmi

Kim Kardashian i Kanye West z dziećmi

Kreacja. Givenchy Couture. Beyonce, MET Gala 2015 (fot. ONS)

Kreacja. Givenchy Couture. Beyonce, MET Gala 2015 (fot. ONS)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×