Konflikt Basi Pasek i Mikołaja Lizuta nabiera rumieńców. „Rozjuszyłam dinozaura nie żałuję” – odpowiada dziennikarka i staje w obronie chłopaka-modela. Na tapetę wyciągnęła też Kubę Wojewódzkiego

Barabara Pasek i Mikołaj Lizut konflikt

Barabara Pasek i Mikołaj Lizut konflikt

Konflikt Basi Pasek i Mikołaja Lizuta w Na językach

Ostatni odcinek programu Na Językach odbił się szerokim echem za sprawą kontrowersyjnej wypowiedzi jednego z występujących tam dziennikarzy. Chodzi o Mikołaja Lizuta, który bardzo szczerze powiedział co myśli o pracy modeli i modelek.

Dziennikarz nie przebierał w słowach. Zaczął od tego, że ten zawód nie ma nic wspólnego z ciężką pracą, a skończył na tym, że wystarczy „mieć ładnego ryja i zgrabną dupę”. Słowa Lizuta wstrząsnęły między innymi Misterem Polski, Rafałem Maślakiem.

Zobacz: Nowa afera w show-biznesie. Komentarz dziennikarza rozwścieczył Rafała Maślaka. Mister Polski oburzony: „Rynsztok na wizji!”

Wypowiedź dziennikarza miała też podtekst personalny. Mianowicie chłopak Basi Pasek – dziennikarki, z którą Lizut wspólnie występuje w programie Na Językach – też jest modelem. Zatem kwestią czasu był komentarz samej Pasek, którego doczekaliśmy się dzisiaj. Na blogu dziennikarki pojawił się emocjonalny wpis zatytułowany „Do czego można dojść dupą, a do czego ryjem? Nowe zawody XXI w.„. We wpisie czytamy:

Problemem w tym wszystkim jest to, co Mikołajowi powiedziałam przy stole ,,jesteś z epoki kamienia łupanego” i nie jest w tym nic złego. Złe jest niezrozumienie nowego pokolenia, traktowania go jak GŁUPSZE i słabe podążanie za kierunkiem, w którym idzie świat. No come on… szafiarki zarabiają po kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie, modele/modelki za jednorazową kampanię/reklamę na rynku jedynie lokalnym dostają od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych. I trzeba się cieszyć, że dotarliśmy do czasów, gdzie młodzi ludzie mogą się spełniać, realizować robić PRZYJEMNE, kreatywne rzeczy i przy tym trzepać hajs. Ale czy to znaczy, że są głupi, nie mają wiedzy, nie wiedzą czym jest ambitna literatura, nie znają się na polityce i mają w dupie historię i kulturę? Na boga odrobinę wiary w ludzi.

Dziennikarka zakończyła swój wpis ciekawym pytaniem:

PS ciekawe co na to wszystko przyjaciel Mikołaja Kuba Wojewódzki, którego dziewczyna też jest modelką 😀

Czy doczekamy się wypowiedzi kolejnych gwiazd, w tym Kuby Wojewódzkiego i Renaty Kaczoruk? Czas pokaże.

Basia Pasek (fot. AKPA)

Basia Pasek (fot. AKPA)

Mikołaj Lizut na Balu Dziennikarzy

Mikołaj Lizut na Balu Dziennikarzy


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×